Rezultate te kerkimit per termin: +Harrojini

Meta: total 174 / total_found 174 / time 0.000 / keyword[0] harrojini / docs[0] 174 / hits[0] 187 /
No Pic available
  • 2017-06-06

Rama, grave: Jepni një dru të mirë PD. Shteti sdo ndahet më si Bosnja

Kryeministri Edi Rama u kërkoi grave dhe vajzave të ndëshkojnë me votë PD-në, pasi sipas tij kjo parti nuk është akoma gati për të qeverisur. Gjatë takimit me ish-artizane të Kukësit, Rama u bëri thirrje të votojnë me tru në kokë. Rama: Këtu është fjala për të zgjedhur kalin m

Negociatorët e PD-PS takohen sërish, Basha stërhiqet: Qeveri teknike
  • 2017-04-17

Negociatorët e PD-PS takohen sërish, Basha stërhiqet: Qeveri teknike

Takimi i dytë i negociatorëve të qeverisë dhe opozitës nuk ka prodhuar akoma uljen në tryezën e dialogut të Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Negociatorët Balla dhe Bylykbashi u takuan të hënën paradite, por nuk konfirmohet ndonjë avancim domethënës në bisedime. Pengesë është kushti

No Pic available
  • 2017-03-19

Tashmë çiftet mund të kurorëzojnë martesën brenda në akuarium

Harrojini dasmat klishe, atë ceremoninë  e madhe ku çifti kalon në tapetin e kuq dhe dasmorët qe duartrokasin krah tyre. Dasma nënujore është trendi më i ri i martesave. Çiftet tashmë kanë  mundësi zgjedhjeje. Ditën  e tyre madhëshotre mund ta organizojnë së bashku me

Tenda para Ramës dhe shemëria e Bashës të rrëmbejë Metën?!
  • 2017-03-11

Tenda para Ramës dhe shemëria e Bashës të rrëmbejë Metën?!

Nga Ben Andoni Ka një pikë, ku të gjithë aktorët politikë të jashtëm shikojnë një logjikë të retorikës pafre të kreut të Opozitës, Lulzim Basha. Ajo ka të bëjë me imazhin e munguar që do të krijojë ai në skakierën politike shqiptare. I anatemuar deri më tash si i pazoti,

Edi Rama duhet të përballet, me Zharrzën!
  • 2017-02-26

Edi Rama duhet të përballet, me Zharrzën!

Nga Mero Baze   Protestuesit e Zharrzës duhet ti presë Edi Rama. Nuk është fjala për dëmshpërblimin që premtoi Zëvendëskryeministri që merret me lekët, as për burokracinë e formularëve të Gjiknurit, apo identifikimin e dëmit nga bashkitë. E vërteta e dhimbshme është se,

Basha pas takimit me Fleckenstein Me Ramen kryeminister harrojini zgjedhjet
  • 2017-02-21

Basha pas takimit me Fleckenstein Me Ramen kryeminister harrojini zgjedhjet

brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha  zhvilloi sot pasdite nje takim me Eurorodeputetin dhe raportuesin per Shqiperine ne Parlamentin Europian Knut Fleckenstein ku ne fokus ishte qendrimi i opozites ne lidhje me bojkotin parlamentar dhe nisjen e protestavebrbr brbrPas takimit ne nje pr

FOTOT/ Harrojini dietat, në javën e modës në New York risia janë modelet e kolme
  • 2017-02-17

FOTOT/ Harrojini dietat, në javën e modës në New York risia janë modelet e kolme

Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, apo dieta të stërzgjatura. Sepse me tendencën e re, pak kile me tepër një femre i shkojnë shumë. Në sfilatat e New York Fashion Week në prezantimin e koleksionit vjeshtë 2017, modelet e kolme