Rezultate te kerkimit per termin: +Hasan +Bilalli

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Cilët janë kandidatët që morën më së paku vota?

Në zgjedhjet e fundit parlamentare, për 120 ulëse në Kuvendin e Kosovës kanë konkurruar më shumë se 1200 kandidatë. Shumica e partive që kanë kandiduar në këtë zgjedhje e kanë formuluar listën me nga 110 kandidatë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.169Z

Masakra e Reçakut; Masakra që tmerroi botën!

Nga ajo që pash nuk ngurroj të përshkruaj ndodhinë si masakër dhe krim kundër njerëzimit (!) …kjo është ngjarja më trishtuese në jetën time…“ – kështu pat deklaruar para gazetarëve ambasadori amerikan William Woker, ish-shefi i misionit verifikues të OSBE-së në Kosovë, më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.329Z

Masakra e Reakut; Masakra q tmerroi botn!

Nga ajo q pash nuk ngurroj t prshkruaj ndodhin si masakr dhe krim kundr njerzimit (!) kjo sht ngjarja m trishtuese n jetn time kshtu pat deklaruar para gazetarve ambasadori amerikan William Woker, ish-shefi i misionit verifikues t OSBE-s n Kosov, m 16 janar 1999, vetm nj dit pas vrasjes dhe masakri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.732Z

Ja kush ishin 119 themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës më 23 dhjetor 1989

Lista e pjesëmarrësve në Kuvendin Themelues të Lidhjes Demokratike të Kosovës, të mbajtur më 23 dhjetor 1989 Në Kuvendin themelues të Lidhjes Demokratike të Kosovës, të mbatjur më 23 dhjetor 1989 në Prishtinë morën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.408Z

KZAP-i ua ndalon zgjedhjen 9 vetave dhe gjobit partitë politike

Prishtinë, 27 gusht – Komisioni Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ua ka ndaluar nëntë kandidatëve potencialë pjesëmarrjen në zgjedhje. Ky organ ka publikuar të enjten raportin e parë vjetor, që përthekon në vete periudhën kohore nga tetori i vitit të kaluar – 2009  e de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.832Z

Lista e personave "Wanted" ne France

Gjate ketij viti Interpol Tirana ka ekstraduar 15 persona nga vende te ndryshme te Europes 252 shqiptaret qe ndodhen ne listen e me te kerkuarve ne bote jane publikuar zyrtarisht nga zyra e Interpolit ne Lion te Frances. Per here te pare ne faqen zyrtare te kesaj zyre jane botuar te gjitha te dhena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama