Rezultate te kerkimit per termin: +Hasani

Meta: total 1000 / total_found 4519 / time 0.002 / keyword[0] hasani / docs[0] 4519 / hits[0] 8186 /
Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

Lista e Dardanëve, për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë
  • 2019-03-12

Lista e Dardanëve, për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë

24 ushtarë të thirrur nën armë nga gjenerali Berndard Challandes për dy ndeshjet e Kosovës në muajin mars, me Danimarkën në miqësore dhe Bullgarinë në eliminatoret e Euro 2020. Florent Hasani, Bersant Celina e Bernard Berisha janë 3 futbollistët e rinj të ftuar nga trajneri Challandes

Publikohen formacionet zyrtare të derbit, surprizon Gega!
  • 2019-03-01

Publikohen formacionet zyrtare të derbit, surprizon Gega!

Albi Doka në stol dhe Cobbinah në fushë, Ardian Mema ka zgjidhur dilemën e fundit përsa i përket formacionit duke i besuar një vend titullari mesfushorit ganez. Ndërkohë risia në formacionin zyrtar të Partizanit është Dilaver Duka aktivizimi i të cilit ka spostuar në mbrojtje Atandë

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia
  • 2019-02-19

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur. Konflikti i nisur mes dy fiseve në Vlorë, një ditë më parë iu mori jetën edhe dy personave. Por, zanafilla e përplasjeve të dhunshme me armë nis më 7 prill të vitit 2015, në lagjen Çole. Një grup të rinjsh, gj

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles
  • 2019-02-19

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles

Gazeta Shqip po i rikthehet edhe një herë masakrës së Çoles, e cila nisi  më 7 Prill 2015, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe u plagos një i katërt. Më herët ne kemi  publikuar dosjen e plotë të kësaj ngjarjeje që solli zinxhirin e ekzekutimeve si pasojë e një sherri banal. Pwr vr

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt
  • 2019-02-18

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt

Zani Caushi (majtas) dhe Armando Sulejmani (djathtas) Të dielën krimi goditi sërish në Vlorë, në një ngjarje me dy viktima dhe një të plagosur, që nga hetimet e deri tanishme duket të jetë një larje hesapesh midis bandave për trafikun e narkotikëve dhe vrasjet e ndodhura ndër vite n

No Pic available
  • 2019-02-18

Çipuri kishte blinduar rrugën dhe shtëpinë me kamera, si i shpëtoi 11 plumbave

Detaje të reja mësohen rreth atentatit te ndodhur një ditë më parë në Vlorë, ku mbetën të vdekur Aurest Rexho 37 vjeç, Arjan Hasani 45 vjeç si dhe u plagos Armando Sulejmani, 43 vjeç. Policia e Vlorës ka arrestuar të plagosurin pasi i ka gjetur me vete një armë zjarri pa leje. Arre