Rezultate te kerkimit per termin: +Hashim +Tha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.763Z

Ti, Hashim Thaçi

Ti, Hashim Thaçi, nuk i dhe Prishtinës asnjë centë për rrugët e sajë, të cilat çdo dite i maltreton me makinerinë tënde. Ne i ndërtuam ato. Ti Hashim, nuk ke të drejt të flasësh për Prishtinën, sepse nuk ke b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.542Z

Hashim Thaçi i kthehet Prizrenit

Lideri i PDK-së Hashim Thaçi, ka vendosë t’i kthehet Prizrenit. Ai në këtë qytet, nesër do të mbajë një takim me strukturat e partisë së tij. “Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prizren, mban tubim me të gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.934Z

Hashim Thaçi: Obrigado Brazil

Zv/kryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi ka falënderuar shtetin e Brazilit për njohjen e pasaportave kosovarë. Ai ka shkruar një “tweet” duke falënderuar brazilianët në gjuhën portugeze, gjuhë zyrtare e B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.083Z

Hashim Thaçi: Danke Deutschland!

Zv/kryeministri i Kosovës dhe shefi i diplomacisë kosovare, Hashim Thaçi ka takuar homologun e tij gjerman, Frank Walter-Steinmeier. “Gjermania është partner kyç i Kosovës. Jemi rritur me Gjermaninë afër zemrës, kemi familjarët tan&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.541Z

Atentat ndaj Hashim Thaçit?

Burime te Indeksonline konfirmojnë se shërbimet inteligjente të Malit te Zi si dhe Forcat e sigurisë janë vënë në gjendje te gatishmërisë së lartë me rastin e vizitës së zëvendës kryeministrit të Kosovës, Hashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.169Z

Edi Rama uron Hashim Thaçin

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, përmes rrjetit social Twitter ka uruar zgjedhjen e presidentit të ri Hashim Thaçi Më poshtë mund të shihni postimin e plot të kryeministrit Rama: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.282Z

Hashim Thaçi gaboi

Kryeministri Hashim Thaçi ka gabuar kur llogariti se dialogu politik me Serbinë mund t’i sjellë dhurata në procesin e integrimeve europiane. Ai duhet të ndëshkojë njerëzit e Qeverisë që nuk realizuan detyrat e BE’së për libera

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama