Rezultate te kerkimit per termin: +Haskaj

Meta: total 62 / total_found 62 / time 0.000 / keyword[0] haskaj / docs[0] 62 / hits[0] 100 /
La Repubblica: Italianët janë magjepsur nga Shqipëria
  • 2017-09-02

La Repubblica: Italianët janë magjepsur nga Shqipëria

Media italiane “La Repubblica” i ka dedikuar sot një artikull turizmit në Shqipëri e numrit të madh të turistëve italianë që sivjet kanë zgjedhur për të kaluar pushimet në vendin tonë. “Italianët janë magjepsur nga Shqipëria,- shkruan e përditshmja italiane- “

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

Çako, vizitë në Itali me mbështetjen e PAMECA IV
  • 2016-12-18

Çako, vizitë në Itali me mbështetjen e PAMECA IV

Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka zhvilluar një vizitë pune në Italinë jugore, vizitë e mbështetur nga misioni i Bashkimit Europian, PAMECA IV. Sipas asaj që komunikohet nga ky institucion, vizita e Çakos në Itali bëhet në kuadër të bashkëpunimit të shkëlqyer mes Polici

No Pic available
  • 2016-08-11

Paloka: Edhe Tirana e zhytur në drogë, me ujin e Selitës po vaditen arat me kanabis

Partia Demomkratike ka përforcuar sërish sot akuzat ndaj qeverisë dhe policisë për lidhje me biznesin kriminal të mbjelljes së kanabisit në vend. Kemi sot të dhëna të reja për hartën e drogës, ndërthurjen e interesave, dhe mënyrën se si menaxhohet ajo nga njerëzit e Edi Ramës. Inf

Policet kane nen kontroll parcelat me kanabis
  • 2016-08-11

Policet kane nen kontroll parcelat me kanabis

brbrTe tjera akuza vijne nga opozita per implikimin e oficereve te policise ne trafikun e droges Nenkryetari i PD Edi Paloka denoncoi te tjere emra zyrtaresh te larte te rendit qe sipas tij kontrollojne parcelat me hashash ne gjithe vendin br Megjithe faktet tronditese per perfshirjen e drejtuesve t

PD del me emra Kanabis ne cdo cep te Shqiperise Rama merr 30 per cdo rrenje
  • 2016-08-11

PD del me emra Kanabis ne cdo cep te Shqiperise Rama merr 30 per cdo rrenje

Transmetuar me 11082016 - 1226 Edi Paloka gjate deklarates Tirane 11 gusht 2016 NOAal- Partia Demokratike vijon akuzat ndaj Kryeministrit Edi Rama per lidhje me trafikun e drogesbr br Ne nje dalje per mediat nga selia blu nenkryetar

Drejtori i SHISH mori 270 mijë euro për të mos raportuar drogën
  • 2016-08-11

Drejtori i SHISH mori 270 mijë euro për të mos raportuar drogën

Partia Demokratike vazhdoi të denoncojë lidhjet e zyrtarëve të lartë në vend me mbjelljen e kanabisit. Nënkryetari i PD, Edi Paloka tha se faktet janë tronditëse. "Kemi sot të dhëna të reja për hartën e drogës, ndërthurjen e interesave, dhe mënyrën se si menaxhohet ajo nga njerëz