Rezultate te kerkimit per termin: +Haxhi +Bajraktari

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] haxhi / docs[0] 5048 / hits[0] 8575 / keyword[1] bajraktari / docs[1] 1277 / hits[1] 2179 /
EMRAT/ Rama prezanton zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja
  • 2017-10-07

EMRAT/ Rama prezanton zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja

Në Asamblenë e Partisë Socialiste kryeministri Edi Rama prezantoi emrat e zv/Ministrave të rinj të qeverisë Rama 2. Në Ministrinë e Financave dhe Ekonomisë do të kemi 4 zëvendësministra: Erjon Luçi Albana Shkurta Daina Sorrensen Elton Haxhi Në Ministrinë e Energjetikes dhe Infrastruk

No Pic available
  • 2017-10-07

Ja zv/ ministrat e kabinetit Rama II: Mes tyre një daneze e kosovarë

Kryeministri Edi Rama prezantoi sot emrat e zv/ ministrave të çdo dikasteri të cilat do të zyrtarizohen javën tjetër. Para anëtarëve të Asamblesë Kombetare Rama prezantoi zv/ ministrat së bashku dhe me një cv për secilin prej tyre. Mes zv/ ministrave ka 3 shtetas shqiptarë nga Kosova d

Lista e plotë/ Rama prezanton 33 zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja
  • 2017-10-07

Lista e plotë/ Rama prezanton 33 zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja

Në Asamblenë e Partisë Socialiste kryeministri Edi Rama prezantoi emrat e zv/Ministrave të rinj të qeverisë Rama 2. Në Ministrinë e Financave dhe Ekonomisë do të kemi 4 zëvendësministra: Erjon Luçi Albana Shkurta Dajna Sorensen Elton Haxhi Në Ministrinë e Energjetikes dhe Infrastrukt

Emrat/ Kush janë 5 zv/ministrat që Rama u beson edhe 4 vjet të tjera
  • 2017-10-07

Emrat/ Kush janë 5 zv/ministrat që Rama u beson edhe 4 vjet të tjera

Gjatë mbledhje së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama, ka prezantuar 33 emrat e zëvendësministrave. Por, ajo që bie në sy në listën e emrave të prezantuar, ka nga ata që janë rikonfirmuar si zëvendësministra. Nga këtë 33 emra 5 janë rikonfirmuar në

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2016-11-30

Kosova vendos sistemin unitar të drejtësisë në veri më 10 janar 2017

Në Bruksel me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian u arrit dakordimi për finalizimin e zbatimit të Marrëveshjes për drejtësi me datën 10 janar 2017. Bisedimet në Bruksel për këtë çështje zgjaten dy ditë dhe para pak çastesh u arrit marrëveshja për obligimet zbatuese dhe dinamikat e