Rezultate te kerkimit per termin: +Haxhinastos

Meta: total 527 / total_found 527 / time 0.000 / keyword[0] haxhinastos / docs[0] 527 / hits[0] 607 /
Opozita e re, 6 kandidatët e rinj marrin sot mandatet nga KQZ
  • 2019-03-11

Opozita e re, 6 kandidatët e rinj marrin sot mandatet nga KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet ditën e sotme për tiu dhënë mandatet e deputetëve gjashtë kandidatëve të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. Bëhet fjalë për gjashtë kandidatë të cilët kanë dalë kundër vendimit të partive për djegien dhe ref

KËSHILLË RAMËS PËR TË RREGULLUAR FRYMËMARRJEN
  • 2018-04-05

KËSHILLË RAMËS PËR TË RREGULLUAR FRYMËMARRJEN

Astrit PATOZI Kam vetëm një kërkesë në adresë të kryeministrit në vështirësi frymëmarrjeje sot: Mos luaj me ndjeshmërinë e protestuesve kuksianë dhe as të shqiptarëve të tjerë të revoltuar, jo vetëm për shkak të tyre, por mblidhe qeverinë dhe zgjidhe një herë e përgjithmon

Protesta, Patozi-Ramës: Mbaje vath në vesh; nuk je as i fortë, as i pamposhtur
  • 2018-04-03

Protesta, Patozi-Ramës: Mbaje vath në vesh; nuk je as i fortë, as i pamposhtur

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, përmes një statusi në faqen e vet në facebook i bën thirrje kryeministrit të heqë dorë nga arroganca e të mos luajë me ndjeshëmrinë e shqiptarëve të revoltuar, duke e kujtuar se nuk është as i fortë e as i pamposhtur. Kam vetëm nj

Dosja e Tiranë-Elbasan lëkund koalicionet, çpo ndodh mes LSI e PS?
  • 2018-03-17

Dosja e Tiranë-Elbasan lëkund koalicionet, çpo ndodh mes LSI e PS?

Biznesmenët e ndaluar për abuzim me fondet e rrugës Elbasan-Gjinar u liruan nga burgu, ndërsa po ndiqet penalisht me arrest me burg ish-drejtori i rrugëve, Dashamir Xhika. Në seancën gjyqësore ndaj tyre ishte edhe ish-ministri Haxhinasto, i cili më pas u thirr nga Prokuroria për një tjet

No Pic available
  • 2017-08-06

Ndahet nga jeta nëna e Edmond Haxhinastos

Deputeti i LSI-së, Edmond Haxhinasto ka humbur ditën e sotme njeriun më të dashur, nënën e tij. Lajmin e ka dhënë vetë deputeti me anë të një postimi në Facebook. Sot, nëna jonë e dashur, Lizabeta Haxhinasto, la jetën tokësore e filloi jetën e amshuar. Varrimi bëhet të hënën, o

Dritan Hila: Presidenca, garë mes Kodhelit e Vasilit dhe surprizat e tjera të 2017-ës
  • 2017-01-06

Dritan Hila: Presidenca, garë mes Kodhelit e Vasilit dhe surprizat e tjera të 2017-ës

Nga Dritan Hila Kur një site, periferik, grek publikoi lajmin se Mimi Kodheli, Ministrja e Mbrojtjes e shqiptarëve kishte punuar si kërcimtare në një klub nate, pakkush pati mendjen e ftohtë të pyeste veten sesi ndodhi që një lajm i paverifikuar, papritmas u peshkua nga një site opozitar s

Nishani firmos shkarkimin e Haxhinastos. Sokol Dervishaj, ministri i ri i Transporteve
  • 2016-09-08

Nishani firmos shkarkimin e Haxhinastos. Sokol Dervishaj, ministri i ri i Transporteve

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dekretoi sot shkarkimin e ministrit të Transporteve, Edmond Haxhinasto dhe emërimin në vend të tij në këtë post të Sokol Dervishajt. Votimi i dekreteve të presidentit pritet të bëhet gjatë seancës së nesërme në kuvendin e Shqipërisë. Haxhinat