Rezultate te kerkimit per termin: +Haxhiut

Total: 630
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.039Z

Vetëvendosje:Deklaratat e Haxhiut të pavërteta

Zyrtarë të Lëvizjes “Vetëvendosje” kanë vendosur që të mos i komentojnë deklaratat e deputetit të PDK-së, Bekim Haxhiu, i cili edhe sot akuzoi Albin Kurtin për lidhje me Serbinë. Anëtarët e “Vetëvendosjes&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.417Z

"Kërcënimi" i Haxhiut ndërron vendimet e FFK-së

Prishtinë, 27 gusht - Sekretari i klubit Trepça, Hajrullah Haxhiu, ka detyruar komisionet e FFK-së që të ndërrojnë vendimet e marra për ndeshjen Trepça '89 - Trepça. Komisioni i Garave të FFK-së të martën kishte iniciuar procedurë disiplinore ndaj Haxhiut, për shkak të sjelljeve arr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.958Z

Baton Haxhiut i kundërvihen punëtorët e tij (Foto)

Disa pjesëtarë të departamentit të informacionit në Klan Kosova janë fotografuar sot pasdite, në vendin e tyre të punës, me letra në duar, në të cilat shkruan “Gabim e ke!”. Me gjasë, ky është një reagim i ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.076Z

Kurti-Haxhiut: Mos më ndërpre!

Deputeti i Lëvizjes "Vetëvendosje" është shprehur i nervozuar teksa Baton Haxhiu i ndërhynte disa herë në emisioni "Debat" të RTK-së. "A mundesh një minutë të mos me ndërhysh. Ju po më pyetni dhe s'po më leni të përgjigjem", ka thënë ai. Kurti ka reaguar ndaj Baton Haxhiut, lidhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.551Z

Kurtit, Topallit e Haxhiut u shtyhet paraburgimi për dy muaj

Burime brenda Gjykatës Themelore në Prishtinë konfirmuan se pas ngritjes së aktakuzës penale ndaj Albin Kurtit, Albulena Haxhiut dhe Faton Topallit, me vendim të gjykatësit përkatës, të tre deputetëve u është shtyrë paraburgimi për dy muaj. Deputetes Kadaj-Bujupi, ndaj të cilës po a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.142Z

"Nisma e Ferizajt" reagon ndaj Baton Haxhiut

Partia “Nisma për Ferizaj” ka reaguar ndaj shefit të Klan Kosovës, Baton Haxhiut për të cilin thonë se ai i kishte penguar ata vitin e kaluar në zgjedhjet lokale. “Baton Haxhiu mbrëmë, 9.05.2014, në emisionin "Zona e Debatit&q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.456Z

Kurtit, Topallit e Haxhiut u shtyhet paraburgimi për dy muaj. Reagon VV

Burime brenda Gjykatës Themelore në Prishtinë konfirmuan për KosovaPress se pas ngritjes së aktakuzës penale ndaj Albin Kurtit, Albulena Haxhiut, dhe Faton Topallit, me vendim të gjykatësit përkatës, dje të tre deputetëve i është shtyrë paraburgimi për dy muaj. Deputetes Kadaj-Bujupi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama