Rezultate te kerkimit per termin: +Hebaj

Total: 63
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.382Z

Sherr mes të rinjsh, plagoset 18-vjeçari

Shkodër- Një grindje mes të rinjsh ka përfunduar me plagosjen me thikë të të një 18-vjeçari nga Malësia e Madhe. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kongresi i Përmetit”, në një rrugicë që është duke u rikonstruktuar, në afërsi të shkollës së mesme të gjuhëve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.961Z

Godet Partizani, merr sulmuesin e Shpresave

Sulmi mbetet prioritet, Partizani vuan mungesën e një bomberi aty në majë dhe pikërisht për këtë rol janë fokusuar përpjekjet e drejtuesve të kuq. 19 vjeç, me një njohje të mirë të kampionatit shqiptar ku ka debutuar si profesionist me Vllazninë që në moshën 17-vjeçare dhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.392Z

Sherr me thika midis të rinjve në Shkodër, plagoset 18-vjeçari

Një 18-vjeçar është plagosur me thikë pas një sherri midis të rinjve në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, në lagjen “Kongresi i Përmetit”. Ermal Hebaj është qëlluar me thikë nga 16-vjeçari me inicialet H.B. Sipas dëshmitarëve, të dy të rinjtë kanë nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

Theret maturanti te porta e gjimnazit, mister motivet

Shkoder- Theret me thike tek dera e shkolles maturanti i gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Shkoder. Ermal Hebaj eshte derguar ne gjendje te rende shendetesore ne spital, pasi ka marre dy plage ne gjoks dhe bark. Ngjarja ndodhi rreth ores 13:40 te dites se djeshme ne lagjen "Zdralej" te qytetit verior

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.666Z

Dashuronin të njëjtën vajzë, plagos moshatarin

16/12/2008  Arrestohet 17-vjeçari SHKODER - Dashuria për të njëjtën vajzë është bërë shkak i një zënke mes dy gjimnazistëve në qytetin e Shkodrës, ngjarje kjo që përfundoi me plagosjen e njërit prej tyre. Sipas burimeve policore, ngjarja ka ndodhur rreth 50 metra afër sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.386Z

Donin të njëjtën vajzë, theren me thika pranë shkollës

Një sherr për të dashurën i ka kushtuar rëndë një 18-vjeçari, nxënës në shkollën e mesme të Gjuhëve të Huaja në Shkodër, i cili është goditur me thikë pak metra larg shkollës. Ngjarja në fjalë ka ndodhur rreth orës 13:30, kohë kur nxënësit e shkollës së mesme kanë dalë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama