Rezultate te kerkimit per termin: +Heiko +Herrlich

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] heiko / docs[0] 100 / hits[0] 118 / keyword[1] herrlich / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
No Pic available
  • 2008-05-18

Oliver Kahn: Ne portierët duhet të jetë pak të "çmendur"

Oliver Kahn do të luajë sot në mbrëmje ndeshjen e tij të fundit për Bajernin e Mynihut, duke mbyllur kështu një karrierë të suksesshme 20-vjeçare. Portieri legjendar, në një intervistë, flet për ndjenjat e çmendura që e karakterizojnë dhe planet e tij për të ardhmen. 38-vjeçari,