Rezultate te kerkimit per termin: +Heineken

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Heineken zgjedh 15 fituesit qe do te ndjekin live nje nga ndeshjet gjysme finale te UEFA Champions League

Champion the Night eshte nje nga eventet me te rendesishme qe Heineken organizon cdo sezon futbollistik te UEFA Champions League Nje event ku Heineken feston se bashku me te gjithe konsumatoret ne nje mbremje me shume energji dhe plot surprizabr br Shorteu i mbajtur gjate mbremjes se djeshme perzg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.353Z

Heineken, ja fituesit që do ndjekinlive ndeshjet gjysmëfinale të UEFA

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Heineken organizoi edhe për këtë vit eventin më të rëndësishëm për të gjithë konsumatorët e tij, ku nëpërmjet sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.235Z

Heineken Lemon Soda e San Benedetto pa dogane ne Durres

Durres 11 Tetor 2011 NOA - Sipas referimit te bere nga OPGJ i doganave prane NJPH Durres gjate kontollit fizik te nje automjeti tip trajler nga autoritetet doganore te deges se doganes Durres ka rezultuar se ne kete automjet kane qene te ngarkuar mallra te nje natyre dhe sasie te ndryshme nga ato t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.370Z

Fituesit e shorteut të Heinekenndoqën ndeshjen Bayern–R.Madrid

Pesëmbëdhjetë fituesit e shorteut të Heineken, ndoqën live në stadiumin Allianz Arena ndeshjen gjysmë finale të UEFA Champions League mes skuadrave Bayern Mynih-Real Madrid.Fituesit fatlumë të shorteut të Heineken patën fatin të ndodheshin mes mijëra fansave të tjerë të futbollit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.279Z

Kryeministri Berisha takon drejtues të Haineken, McDonald's dhe Colacer për investime në Shqipëri

Kryeministri Berisha takoi sot paradite në zyrën e tij pranë Këshillit të Ministrave përfaqësues të lartë të dy kompanive të mëdha Haineken dhe McDonald's. Drejtori për Evropën Qendrore për Heineken z. Xavier Belison i ka shprehur në këtë takim Kryeministrit Berisha interesin për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.987Z

Bursat europiane, niveli më i lartë që nga 2009

Bursat europiane janë ngjitur në një nivel të ri 29-mujor sesionin e sotëm, të mbështetura kryesisht nga fitimet tremujore të bankës franceze Societe Generale dhe prodhuesit të birrave, Heineken. Aksionet e Societe Generale avancuan me 5.9%, ndërsa sektori bankar europian u mbyll në rrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.027Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama