Rezultate te kerkimit per termin: +Hektor +Ajazi

Total: 88
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Hektor Ajazi sfide PS-se Dorezoni provat kunder meje

p>Kunati i ministres Bregu padi per shpifje deputeteve Felaj e Xhackap> p>p> p classMsoNormal>Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu Hektor Ajazi i eshte drejtuar mesditen e djeshme gjykates se Tiranes me nje kerkese-padi me objekt shpifjen ne adrese te deputeteve socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.865Z

Hektor Ajazi dhunon nje qytetar policia e akuzon per plagosje te lehte

TIRANE - Dhuna e ushtruar ndaj Naim Seles nga Hektor Ajazi dhe nje person tjeter ka sjelle nje perplasje te PS-se me Policine e Tiranes. Pas denoncimit te ketij fakti nga deputeti i selise roze Artan Gaci ne oret e mbremjes se djeshme ka reaguar dhe Policia e kryeqytetit. Naim Sela ka thene dje per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.395Z

Akuzat Hektor Ajazi Tri dokumentet qe rrezojne PS-ne

Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu iu kunderpergjigj dje akuzave te opozites Kunati i ministres se Integrimit z. Hektor Ajazi publikoi tre dokumente mes te cilave edhe vendimin e Hipotekes qe sipas tij verteton se pronen e ka blere. Paraqes vendimin e Hipotekes per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.392Z

Hektor Ajazi paralajmeron kallezim penal per Naim Selen dhe Artan Gacin

11-09-2010 / Gazeta 55 Skam ushtruar dhune incidenti u fabrikua per qellime politike nga PS Hektor Ajazi ka reaguar dje pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza te cilat jane perforcuar politikisht nga qarqet e opozites dhe vete Partia Socialiste. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.362Z

Ajazi, padi deputeteve të PS

Akuzat e Partisë Socialiste se ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka ndërhyrë që kunati i saj Hektor Ajazi të përfitojë koncesione në fushën e energjitikës, kanë përfunduar në Gjykatën e Tiranës. Zoti Hektor Ajazi ka ngritur padi civile kundër deputeteve Ermonela Felaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.384Z

Ajazi Nuk kam lidhje me Naim Selen

Dy dite pas akuzave te opozites dhe deshmise se nje personi se ishte dhunuar nga kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar Hektor Ajazi permes nje deklarate per shtyp. Ne te ai shprehet se nuk ka lidhje me ate qe i ka ndodhur shtetasit Naim Seles dhe se nuk e ka goditur d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Ajazi Nuk e kam dhunuar Selendo e padis

Hektor Ajazi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar sot pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza qe jane mbeshtetur nga deputeti socialist Artan Gaci. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhunen ndaj shtetasit Naim Sela se nuk e ka goditur ate dhe nuk ka lidhje me pron

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama