Rezultate te kerkimit per termin: +Hektor +Ajazit

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.865Z

Hektor Ajazi dhunon nje qytetar policia e akuzon per plagosje te lehte

TIRANE - Dhuna e ushtruar ndaj Naim Seles nga Hektor Ajazi dhe nje person tjeter ka sjelle nje perplasje te PS-se me Policine e Tiranes. Pas denoncimit te ketij fakti nga deputeti i selise roze Artan Gaci ne oret e mbremjes se djeshme ka reaguar dhe Policia e kryeqytetit. Naim Sela ka thene dje per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Hektor Ajazi sfide PS-se Dorezoni provat kunder meje

p>Kunati i ministres Bregu padi per shpifje deputeteve Felaj e Xhackap> p>p> p classMsoNormal>Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu Hektor Ajazi i eshte drejtuar mesditen e djeshme gjykates se Tiranes me nje kerkese-padi me objekt shpifjen ne adrese te deputeteve socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.395Z

Akuzat Hektor Ajazi Tri dokumentet qe rrezojne PS-ne

Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu iu kunderpergjigj dje akuzave te opozites Kunati i ministres se Integrimit z. Hektor Ajazi publikoi tre dokumente mes te cilave edhe vendimin e Hipotekes qe sipas tij verteton se pronen e ka blere. Paraqes vendimin e Hipotekes per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.679Z

Bregu: Kompania e Ajazit inaktive. PS: QKR e pezulloi sot

TIRANË- Partia Socialiste rrëzon pretendimet e Ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, se burri i saj nuk ka perfituar nga koncensionet për ndërtimin e disa hidrocentraleve. Deputetja e PS Olta Xhacka publikoi sot formularë të QKR-së ku tregohet se bashkëshorti dhe kunati i ministres Breg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.389Z

GaciDhunen ndaj Seles e ka deshmuar vete policia

Pas deklarates se kunatit te ministres Bregu zotit Hektor Ajazi se nuk ka dhunuar Naim Selen dhe se PS po sajon histori per dhune ka reaguar Artan Gaci deputet i PS. Gaci deklaron se dhunen ndaj Seles e ka deshmuar vete policia. Sipas tij ne deklaraten e 9 shtatorit policia konfirmonte se Hektor Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.362Z

Ajazi, padi deputeteve të PS

Akuzat e Partisë Socialiste se ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka ndërhyrë që kunati i saj Hektor Ajazi të përfitojë koncesione në fushën e energjitikës, kanë përfunduar në Gjykatën e Tiranës. Zoti Hektor Ajazi ka ngritur padi civile kundër deputeteve Ermonela Felaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.864Z

Kunati i ministres se Integrimit grushta nje banori

PRONAT/ Sipas te demtuarit Naim Sela dhuna e ushtruar ndaj tij ka lidhje me nje gjyq per ceshtjen e disa pronave ne Preze TIRAN - Sherr per motive te dobeta eshte cilesuar ngjarja ku u perfshi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Menjehere pas denoncimit te qytetarit Naim Sela per dhun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama