Rezultate te kerkimit per termin: +Hekuran +Jakupi

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] hekuran / docs[0] 2129 / hits[0] 3602 / keyword[1] jakupi / docs[1] 883 / hits[1] 1439 /
No Pic available
  • 2017-02-02

Përshtypje të pashlyeshme nga takimi me Mato Matën

– Kalojnë minatorët, hiqni kapelen!, Xhevahir Spahiu – Nga Edmond Ismailati Memaliaj është qyteti i banuar kryesisht nga familjet e minatorëve dhe punëtorëve që përlesheshin çdo ditë me thellësitë e nëntokës, si heronj të vërtetë. Disa prej këtyre heronjëve të nënto

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

Ndalen pejanet, kampione prishtinaset
  • 2014-05-16

Ndalen pejanet, kampione prishtinaset

Basketbollistet e Sigal Prishtinës, kanë ndërprerë mbizotërimin e ekipit Penza të Pejës në basketbollin e Kosovës për femra. Me një lojë të shkëlqyer të dy ekipeve, në veçanti të Sigal Prishtinës, adhuru

Fitojne Besa Vllaznia dhe Teuta
  • 2012-10-08

Fitojne Besa Vllaznia dhe Teuta

Besa e trajnerit Ilir Daja ka marrë një fitore bindëse në Gjirokastër dhe me këtë sukses 2-0 ndaj Luftëtarit, kavajasit tregojnë se janë në rrugën e duhur, për të qenë surpriza më e bukur e Superiores. Luft&eum

Sait Kotorri, një emër premtues për futbollin elbasanas
  • 2011-12-21

Sait Kotorri, një emër premtues për futbollin elbasanas

Nga Elton Karaj I riu Kotorri luan në rolin e sulmuesit të krahut të majtë me skuadrën e Fushë-Mbretit dhe stërvitet nga trajneri Hekuran Jakupi Në qytetin e Elbasanit sporti po masivizohet dhe kjo gjë është në shërbim të atyre lojtarëve të talentuar, të cilët premtojnë të ardhme

Fytyra e re e Kategorisë Superiore
  • 2011-10-07

Fytyra e re e Kategorisë Superiore

/* */ (SPECIALE, GAZETA TELEGRAF)  - Të shtunën, më 10 shtator, me tri ndeshjet: Bylis-Shkumbini në Ballsh (16:00), Vllaznia-Laçi në Shkodër (16:00) dhe Skënderbeu-Tomori në Korçë (20:00), do të ngrejë si