Rezultate te kerkimit per termin: +Hekuranin

Total: 86
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.481Z

Akuzohet se nxori në pritë Hekuran Billën, çfarë vendosi Apeli për Adiola Lakrën

Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për Adjola Lakrën, e arrestuar si e dyshuar per bashkepunim ne vrasjen e Hekuran Billës. Vete e arrestuara kishte kerkuar ne Apel heqjen e mases se sigurise arrest me burg te caktuar nga Shkalla e Pare. Apeli pas shqyrtimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.677Z

21 Janari, deshmia: Fatos Skeja më ofroi para dhe fotografinë e vrasësit

TIRANE-Vëllai i Hekuran Dedës, një nga katër viktimat e vrarë më 21 janar 2011, ka rrëfyer për emisionin “Xhungël” një takim që sipas tij ai ka patur me atë që e cilëson si të dërguarin e kryeministrit, Sali Berisha, tri ditë pas vrasjeve. Ky person që e njihte dhe vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.172Z

Fatos Skeja, truproja i Familjes Berisha, ka ofruar para dhe dekonspirimin e vrasësit të Hekuran Dedës. Dëshmon i vëllai i Dedës

Share Vëllai i Hekuran Dedës, një nga katër viktimat e vrarë më 21 janar përpara kryeministrisë, ka rrëfyer takimin me të dërguarin e Berishës. Ai thotë se takimi është zhvilluar tre ditë pas vrasjeve. I dërguari, një person që e njihte vetë Hekuranin, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.842Z

Babai i Hekuran Dedës: Njerëzit e Berishës më ofruan para që ta prisja në takim

Share Në prag të një-vjetorit të vrasjes së djalit të tij, Hekuran Dedës, në protestën e 21 janarit të opozitës, babai i tij 70-vjeçar, Halim Deda, shprehet se drejtësia do të vendoset një ditë për të birin dhe vrasësit do të vihen para përgjegjësisë. G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.229Z

"Hekurani me pershendeti nga autobusi"

Elbasan- Ende asnje shenje jete per tregtarin Hekuran Latollari. Ndersa oret kalojne, ankthi eshte rritur se tepermi ne familjen e 46-vjecarit me banim ne lagjen "Kongresi i Elbasanit". Vellai i Hekuranit, Ferdinanti, tregon per gazeten "KJ" se per familjen dhe gjithe te njohurit zhdukja ka mbetur e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.580Z

Familjarët e Hekuran Morinës: Jemi gati të veprojmë sipas Kanunit (Video)

Aziz Morina, kushëriri i Hekuran Morinës, të riut që javën e kaluar u vra në Prizren, thotë se Hekuranit ia morën jetën fajdexhinjtë, sepse ai nuk deshi t’u paguajë atyre 70 mijë euro, njofton Klan Kosova. Morina thotë se e ai me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.834Z

Halim Deda: Më ofruan para dhe foton e vrasësit

Nga Lindita Çela I ka kapërcyer të 70-tat dhe zakoni i malësorit e do mos me u korit as në ditën më të zezë. Halim Deda ka ditë të tilla për të rrëfyer. Ekzekutimi i të birit, Hekuranit, nga rojet e Kryeministrisë në 21 janar 2011 është një prej tyre. E ka qarë dhe përcjellë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama