Rezultate te kerkimit per termin: +Hene

Meta: total 1000 / total_found 4991 / time 0.002 / keyword[0] hene / docs[0] 4991 / hits[0] 5734 /
Djali i policit godet rëndë gardistin, policia e Vlorës fsheh ngjarjen
  • 2019-02-04

Djali i policit godet rëndë gardistin, policia e Vlorës fsheh ngjarjen

Foto ilustruese Disa prej denoncimeve të tij përgjatë kësaj jave kanë rezultuar të jenë shumë të vërteta dhe ngjarja më e rëndë ishte përdhunimi i të miturës nga 7 adoleshentë në një shkollë të Kavajës, që ishte mbajtur i fshehtë prej dy muajsh. Ish-kryeministri Sali Berisha

Masakra e Selenicës, Rama replika në FB: Ndodh dhe në vendet e zhvilluara!
  • 2018-08-13

Masakra e Selenicës, Rama replika në FB: Ndodh dhe në vendet e zhvilluara!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur komentuesve në faqen e tij në Facebook lidhur me masakrën e Selenicës. Teksa kreu i qeverisë poston për turizmin në vend, qytetarët e masakrojnë me komente mbi ngjarjen e rëndë. Por Rama thotë se ngjarje të tilla ekstreme ndodhin edhe në vend

No Pic available
  • 2018-06-24

Nesër rinisin punimet në autostradën Tiranë-Durrës. Si devijon trafiku

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe policia e Shtetit kanë bërë me dije se nesër do të nis faza tjetër e punimeve në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas një njoftimit ë përbashkët të të dy këtyre institucioneve, bëhet me dijes se do të ketë një segment të bllokuar, por për këtë do t

Game of Thrones të çmendur pas serialit edhe në Shqipëri
  • 2017-08-14

Game of Thrones të çmendur pas serialit edhe në Shqipëri

Ndonëse jemi ende në sezonin veror, për fansat e Game of Thrones tashmë dimri ka ardhur. U desh të kalonin 6 sezone për të provuar që Ned Stark kishte të drejtë kur thoshte se “Dimri po vjen”. Një botë feudale, ku 7 mbretëri luftojnë për Fronin e Hekurt. Intriga politike,

No Pic available
  • 2017-07-17

Jeni në plazh? Ja parashikimi i motit për këtë javë

Mezi prisnim pak freskim të motit, por ata që janë me pushime po i mbajnë sytë nga qielli për të ditur se si do u mbajë koha. Meteoalb parashikon se kjo jave që sapo nisi do të jetë me vranësira, madje edhe reshje shiu. Sa për temperaturat, ato do të rriten nga e mërkura. Parashikimi

No Pic available
  • 2017-07-10

KQZ vendos sot për Idrizin, Doda publikon videon: Na u vodhën votat

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot për të shqyrtuar kërkesën e PDIU-së për mandatin e Shpëtim Idrizit në Tiranë. Komisioni Qendror i Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ditën e hene, më datë 10.07.2017, ora 10:00, zhvillon mbledhjen me këtë rend dite:Shqyrtimi i projekt ve

No Pic available
  • 2017-07-09

KQZ vendos nesër për Idrizin, Doda publikon videon: Na u vodhën votat

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të mblidhet të hënën për të shqyrtuar kërkesën e PDIU-së për mandatin e Shpëtim Idrizit në Tiranë. Komisioni Qendror i Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ditën e hene, më datë 10.07.2017, ora 10:00, zhvillon mbledhjen me këtë rend dite:Shqyrtimi i pr