Rezultate te kerkimit per termin: +Hern

Meta: total 95 / total_found 95 / time 0.000 / keyword[0] hern / docs[0] 95 / hits[0] 103 /
Dy vëllezër e bëjnë perfekt si Messi-Suarez (Video)
  • 2016-03-01

Dy vëllezër e bëjnë perfekt si Messi-Suarez (Video)

Dy vëllezërit Juan Cruz dhe Facundo Machado të skuadrës argjentinase Defensores, kanë realizuar me sukses kombinimin nga pika e bardhë, ashtu siç bënë edhe dy yjet e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez. Kundërshtarët e tyre nuk e kup

Formacionet zyrtare, Barcelona - Espanyol
  • 2016-01-06

Formacionet zyrtare, Barcelona - Espanyol

Barcelona dhe Espanyol do të takohen në Camp Nou, në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Ndeshja fillon nga ora 20:30, ndërsa sot bën debutimin e parë zyrtar për Barcelonën, Arda Turan. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

Formacionet zyrtare: Leverkusen - Barcelona
  • 2015-12-09

Formacionet zyrtare: Leverkusen - Barcelona

Bayer Leverkuseni dhe Barcelona takohen në kuadër të xhiros së gjashtë të Grupit E në Ligën e Kampionëve sot në ora 20:45. Skuadra gjermane kërkon fitoren për të kaluar në pozitën e dytë të grupit, por kjo nuk mund

Startojnë Mehmedi dhe Mustafi
  • 2015-09-16

Startojnë Mehmedi dhe Mustafi

Dy futbollistët shqiptarë, Admir Mehmedi dhe Shkodran Mustafi, do të jenë në fushë nga minuta e parë për skuadrat e tyre në Ligën e Kampionëve. Leverkuseni në kuadër të grupit E, do të luaj me Bate Borisov. AdPlatformZone = {

Formacionet zyrtare: Gijon – Real Madrid
  • 2015-08-23

Formacionet zyrtare: Gijon – Real Madrid

Real Madridi udhëton te Sporting Gijoni për të luajtur ndeshjen e parë të këtij sezoni në La Ligë. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.  Sporting Gijon: Cuéllar, Lora, Luis Hernández, Bernardo, Isma, Serg

Xavi përgatitet për sfidën e 750-të me Barcelonën
  • 2015-03-11

Xavi përgatitet për sfidën e 750-të me Barcelonën

Xavi Hernández vazhdon të shkruajë historinë. Nëse do të aktivizohet ne sfidën e fundjavës me Eibarin në stadiumin "Ipurua" do të arrijë shifrën e 750 ndeshjeve zyrtare me ekipin e parë të Barcelonës. Për më shumë se 20 vjet këtë rekord e mbante Migueli me 549 ndeshje me fanell

AUDI qeras Realin, ja veturat e futbollistëve (FOTO)
  • 2014-12-01

AUDI qeras Realin, ja veturat e futbollistëve (FOTO)

Gjigandi i prodhimit të veturave, AUDI sot ka shpërblyer stafin e Real Madridit me nga një veturë. Pasi e shpërbleu Barcelonën pak ditë më parë, tani madrilenët e gëzuar nga një veturë luksoze nga AUDI. Ronaldo si merakli i veturave i