Rezultate te kerkimit per termin: +Her

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.046Z

Një herë, dy herë, tri herë, kjo nuk është “fer”! (Video)

Palermo e ka mundur 4:0 Lumezzanen, në ndeshje përgatitore për sezonin e ri. Paraqitje mahnitëse në këtë ndeshje, pati mesfushori 26 vjeçar Franco Vazquez, që për një moment, brenda 5 sekondave u kaloi tre herë ndërmjet këmb&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.507Z

Anastacia: E kam mposhtur kancerin dy herë

Pop ylli Anastacia, i ka thënë fansave se ajo e ka mposhtur kancerin për herë të dytë. Krijuesja e hitit “I’m Outta Love” kishte marrë një goditje të rëndë më herët gjatë vitit kur mjekët i thanë se &eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.017Z

Sa herë ndodh dashuria sipas Argjentines?

Argjentina Ramosaj është gati të bëhet nënë për herë të parë. Sipas personave të afërt me të, këngëtarja e ëmbël e skenës sonë, po e pret me padurim ardhjen e djalit të saj në jetë. Argjenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.165Z

Asnjëherë e turpshme

Asnjëherë largë modestisë dhe glamurit, Paris Hilton edhe kësaj radhe, në përgaditje të lansimit të singlit të radhës, ka bërë një fotosesion shumë provokativ. Në reklamimin e veshjeve të saj të brendshme, 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.007Z

Avioni goditet 3 herë nga rrufeja- VIDEO

LONDER - Një avion në Birmingham është goditur 3 herë nga rrufeja, por fatmirësisht nuk ka pasur dëmtime. Një grua ka qenë duke parë nga dritarja në momentin kur avioni është goditur nga rrufeja dhe ka arritur që të filmoj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.820Z

Ronaldo 8 herë i skuqur në karrierë

Kartoni i kuq me Athletico Bilbaon nuk ishte risi për Cristiano Ronaldon. Ylli portugez e ka shijuar këtë "ndjenjë" plot 8 herë në karrierë. Cristiano Ronaldo ishte ndëshkuar më parë katër herë si lojtar i Manchester United, 1 he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.508Z

Në Filipine, Krishtlindjet trokasin herët

MANILA-Krishtlindjet kanë ardhur më herët në kryeqytetin e Filipineve, teksa rrugët janë zbukuruan me drita vezulluese dhe kioskat kanë mbirë kudo, për të shitur stolitë tipike të festave. Rrugët kryesore të Manilës janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama