Rezultate te kerkimit per termin: +Hern

Total: 74
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.819Z

Jahjaga kërkon ndihmë nga Hondurasi

 Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete jahjaga, u takua në Tegucigalpa, me presidentin zgjedhur të Republikës së Hondurasit, Juan Orlando Hernández Alvarado. Presidentja Jahjaga po qëndron në Honduras me ftesë të Presidentit J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.114Z

Formacionet zyrtare: Gijon – Real Madrid

Real Madridi udhëton te Sporting Gijoni për të luajtur ndeshjen e parë të këtij sezoni në La Ligë. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.  Sporting Gijon: Cuéllar, Lora, Luis Hernández, Bernardo, Isma, Serg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Rihanna i gjuhet Marvinit!

Rihanna i ka thn shokve t saj se e ka par n ndrr Marvin Humes, antar t grupit JLS. I lumi ai pr fatin e tij. ifti t dy jan takuar n nj mbrmje n nj klub nate n Londr n fund t javs q lam pas. Rihanna ka thn se sht fotografuar me Marvin dhe shpreson q ai t del m t. JLS jan grup super t talentua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.928Z

Barcelona ne Miami

5 futbollistë nga skuadra e Barcelonës kanë vizituar akuariumin e Miamit në Florida. Victor Valdes, Pedro Rodríguez, Xavi Hernández, Sergio Busquets dhe David Villa kanë kaluar kohë në pishinë së bashku me delfinët. Madje a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.355Z

Formacionet zyrtare, Barcelona - Espanyol

Barcelona dhe Espanyol do të takohen në Camp Nou, në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Ndeshja fillon nga ora 20:30, ndërsa sot bën debutimin e parë zyrtar për Barcelonën, Arda Turan. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.960Z

Dy vëllezër e bëjnë perfekt si Messi-Suarez (Video)

Dy vëllezërit Juan Cruz dhe Facundo Machado të skuadrës argjentinase Defensores, kanë realizuar me sukses kombinimin nga pika e bardhë, ashtu siç bënë edhe dy yjet e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez. Kundërshtarët e tyre nuk e kup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.728Z

Startojnë Mehmedi dhe Mustafi

Dy futbollistët shqiptarë, Admir Mehmedi dhe Shkodran Mustafi, do të jenë në fushë nga minuta e parë për skuadrat e tyre në Ligën e Kampionëve. Leverkuseni në kuadër të grupit E, do të luaj me Bate Borisov. AdPlatformZone = {

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama