Rezultate te kerkimit per termin: +Hernanes

Meta: total 276 / total_found 276 / time 0.000 / keyword[0] hernanes / docs[0] 276 / hits[0] 367 /
Hernanes transferohet ne Kine per 11 milione euro
  • 2017-02-08

Hernanes transferohet ne Kine per 11 milione euro

p styletext-align justifyHernanes eshte braziliani i radhes qe do t8217i bashkohet kampionatit kinez Juventus thuhet se ka rene dakord me Hebei Fortune mbi shifrat e 11 milione eurove dhe tanime stafeta i ka kaluar lojtarit per te permbyllur ceshtjet kontraktuale Raportime te ndryshme bejne me dije

No Pic available
  • 2016-12-17

Juventus-Roma, është dita e superndeshjes së Seria A

Një duel mes dy vendeve të para të kampionatit italian, që pritet me mjaft interes. Ky 90 minutësh u jep mundësinë bardhezinjve të thellojnë hendekun në krye, nëse fitojnë, e kundërta e rihap plotësisht garën e scudetto në Apenine. Vetëm barazimi nuk do tu hynte, por as prishte pun

Juventus mund Peskaren fiton Borusia Dortmund
  • 2016-11-20

Juventus mund Peskaren fiton Borusia Dortmund

var fbShare url httpvizionplusaljuventus-mund-peskaren-fiton-borusia-dortmundsize smallbrbrDerbi i Madridit vendoset i teri nga Kristiano Ronaldo i cili me nje triplete te paster jo vetem udhehoqi skuadren por parakaloi edhe legjenden Di Stefano i cili deri te shtunen kishte shenuar me shume gola n

Rikthehet Champions League ne Tring
  • 2016-09-27

Rikthehet Champions League ne Tring

brbrUEFA Champions League rikthehet sonte ne mbremje me disa ndeshje te xhiros se dyte te fazes se grupeve Platforma Tring HD do te sjell ekskluzivisht 4 takimet me te mira te mbremjes ku spikat natyrisht ndeshja qe luhet ne gjermani mes Borusia Dortmund dhe Real Madrid Perballja e grupit F perplas

Gjashte zevendesuesit e mundshem te Paul Pogbas FOTO
  • 2016-08-06

Gjashte zevendesuesit e mundshem te Paul Pogbas FOTO

Nje ose dy mesfushore mund te arrijne ne Juventus deri ne fund te afatit kalimtar te veres keshtu raporton Calciomercatocom e cila shkruan se largimi i Paul Pogbas eshte i paevitueshem ndersa Juve do te largoje edhe Hernanes Pereyran dhe Lemina Duke pare qe Marchisio e Khedira jane te lenduar Juvent

No Pic available
  • 2016-05-23

Modelja: Nëse Montolivo dhe Hernanes do të bënin seks me të njëjtën shpejtësi

Nina Moriç posotoi një status përdy furbollistët e Milanit dhe të Juventusit, pasi asnjëri nga futbollistët nuk e ka bindur atë në shtrat. Fjalët ironizuese të modeles bukuroshe  në përfundim të Kupës së Italisë, ku ishtë përballja e Milan- Juventus dhe në fushë ishin Montolivo

No Pic available
  • 2016-05-17

Lista/ Ja 20 transferimet e dështuara

Goal ka publikuar listën e 20-të transferimeve të dështuara në këtë sezon që sapo u mbyll. Në mesin e transferimeve të dështuara janë edhe Arda Turan, Radamel Falcao, Pato, Depay, Dzeko, Danilho e të tjerë. Top 20 transferimet e dështuara: RADAMEL FALCAO | Chelsea MEMPHIS DEPAY | Man