Rezultate te kerkimit per termin: +Hetuesit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.396Z

Hetuesit e epokës së diktaturës

Përderisį diktaturat mbijetojnë me armiq imagjinarë, merret me mend përse u duheshin atyre hetuesit. Këta nuk zbulonin, as faktonin veprimtarķ të tilla. Këta krijonin armiq nga hiçi. Nuk merreshin këta as me faktet, as me provat. Për ta e vërteta qëndronte në urdhërat e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.054Z

Hetuesit rrëfejnë haremin e Berluskonit

Silvio Berluskoni ka punësuar më shumë se 30 aktore, modele dhe prostituta për të marrë pjesë në festat e tij private, kanë deklaruar dje hetuesit italianë. Ata thanë se kanë përgjuar më shumë se 100 000 biseda dhe telefonata në kuadër të një hetimi dyvjeçar mbi këto supozime. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.442Z

Hetuesit bastisin zyrën dhe shtëpinë e Sarkozisë

Share Shtëpia private në Paris dhe zyra e ish- presidentit francez është kontrolluar nga hetuesit. Lajmin e bën të ditur agjencia AFP, duke iu referuar avokatit të Sarkozy dhe burimeve nga organet e drejtësisë. Mesa duket bëhet fjalë për çështjen Bettencourt. Sarkozy ka humbur bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.038Z

Hetuesit konfirmojnë mbetjet e avionit malajzian

Hetuesit francezë konfirmuan zyrtarisht se pjesa e avionit gjetur në ishullin Reunion në Oqeanin Indian, i përket pikërisht avionit të fluturimit MH370 të linjës “Malaysia Airlines” të zhdukur në marsin e vitit 2014. Njëri krah i avionit u gjet më 29 korrik në ujërat e ishu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.143Z

"Xhindi", Hetuesit “rrethojnë” Kurjanin e Roskovecin

Vrasja e Deputetit Xhindi kalon ne "siten" e hetuesve. Hetuesit kanë intensifikuar grumbullimin e informacioneve kryesisht nga zonat e Kurjanit dhe në Roskovec, ku dyshojnë se ndodhet autori i ngjarjes së rëndë FIER-Vrasësi i deputetit Fatmir Xhindi dyshohet të jetë banor në Kurjan, o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.472Z

Fluturimi MH370/ Hetuesit: Avioni po shmangte radarët

Vazhdojnë teoritë konspirative rreth fluturimit MH370. Avioni i Malaysia Airlines u zhduk më 8 mars dhe që prej atëherë ka pasur shumë spekulime për fatin e tij. Së fundmi, hetuesit ushtarakë në Malajzi mendojnë se avioni po fluturonte si një aeroplan ushtarak, mesa duket me qëllimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.880Z

Gurrë, banorët bllokojnë hetuesit e KE-së

11/08/2009  Hetimet për transplanto organesh. U kërkuan mandat dhe shoqërimin nga prokurori vendas MAT- Hetues të Këshillit të Evropës nuk janë lënë të futen në banesën e përfolur si vendi ku janë kryer transplanto të organeve të serbëve në Gurrë të Matit. Ata janë bl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama