Rezultate te kerkimit per termin: +Hide

Total: 5509
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.386Z

Nuri Seferi më 4 korrik përballë Herbie Hide

"Tajsoni shqiptar" Nuri Seferi do të tentojë të bëjë të vetin titullin "WBC International" për peshën kruizer. Kampioni aktual i botës në versionin GBU do të përballet me ish-kampionin e botës në kategorinë e rëndë, britanikun me prejardhje nigeriane Herbie Hide në një duel që d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.274Z

Posteri i DokuFest-it më i miri në Jihlava International Documentary Film Festival

Posteri "Don't hide" i festivalit ndërkombëtar të filmit të shkurtër dhe atij dokumentar DokuFest, ka fituar çmimin si posteri më i mirë në Jihlava International Documentary Film Festival në Republikën e Çekisë. Posteri është krijuar nga regjisori dhe artisti Daniel Mulloy, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.654Z

Bella Hadid shijon pushimet në Saint Barts

Modelja, 19-vjeçare e kaloi ditën e enjte nën rrezet e ngohta të diellit në ishullin e Saint Barts, në Gustavia. Në pushimet e saj luksoze postoi dhe një foto në Instagram  me bikini pranë pishinës, ku shkroi: Lumturi!. Dukë qënë mjaft aktive në rrjetet sociale, Bella vë në dijeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.954Z

Lindi ylli i ri: Dha deklaratë dhe brenda natës u bë sensacion (Video)

Kortney Burns brenda natës është bërë sensacion i internetit dhe iu është bashkuar të mëdhenjve siç janë Kimberly "Ain't Nobody Got Time for That" Wilkins dhe Antoan " Hide Your Kids, Hide Your Wife" Dodson. Burns ka qen&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.708Z

Hidet fruti i vjeshtes qe ben mrekulli per shendetin

Transmetuar me 23092016 - 2127 Hidet Ky frut interesant me origjine nga Kina e larget ka mbi 4000 vjet qe kultivohet ne te gjithe boten me me shume se 400 varietetebr Ne fjalorin e gjuhes shqipe ky frut quhet hide ndersa ne gjuhen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.265Z

VIDEO A është ky qyteti më i cmëndur në botë për të drejtuar automjete

“Duhen të paktën dy orë e gjysëm për të lëvizur nga një pikë tek tjetra e kryeqytetit të Filipineve Manila,” tregon një qytetar. Për më tepër transporti publik është “krejtësisht jo-funksional”, vazhdon qytetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.697Z

Vëllezërit Seferi më 26 maj në ring

Ringu profesionist prej 26 majit do të pasurohet edhe me një boksier shqiptar. Sefer Seferi, vëllai i vogël i "Tajsonit shqiptar" Nuri Seferit, ka vendosur që t'i veshë dorezat e profesionistit, pasi e ka mbyllur me sukses karrierën si boksier amator, duke fituar shumë trofe si në Zvicër a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama