Rezultate te kerkimit per termin: +Hidhet

Meta: total 1000 / total_found 8164 / time 0.004 / keyword[0] hidhet / docs[0] 8164 / hits[0] 9026 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Shqiptari hidhet dy herë nga trageti për të kaluar ilegal në Itali

Një rast unik ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në portin e Brindisit në Itali. Një emigrant klandestin shqiptar i cili udhëtonte nga Vlora drejt Italisë me tragetin “St Damian” është hedhur dy herë në det nga anija, në tentativën për të hyrë në mënyrë ilegale në terr

Nëse çiftet nuk funksionojnë, mendon ueb-i për ta
  • 2017-06-24

Nëse çiftet nuk funksionojnë, mendon ueb-i për ta

Janë gjithnjë e më shumë çiftet që kanë vështirësi të ruajnë pasionin mes tyre, por kjo ndodh zakonisht kur diferenca është më pak se pesë vjet Sipas një sondazhi të fundit, i realizuar te një mijë burra dhe një mijë gra, duket se burrat nuk janë të zotë që tu vijnë rrotull

No Pic available
  • 2017-06-23

Durrës, hidhet në erë me eksploziv zyra elektorale e LSI-së

Një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar gjatë natës para zyrës elektorale të Lëvizjes Socialiste për Integrim në qytetin bregdetar të Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije se  ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 18 të qytetit, ku  lënda plasëse është vendosur në

Madonna di çfarë zgjedh, hidhet në krahët e modelit 31-vjeçar
  • 2017-06-22

Madonna di çfarë zgjedh, hidhet në krahët e modelit 31-vjeçar

Nuk është më një fakt i panjohur që Madonna të ketë në krah djem të rinj. Ikona e popit pasi u nda nga 26-vjeçari Aboubakar Soumahoro, i cili ishte 32 vite më i ri se ajo është hedhur një krahët e një djali tjetër shumë të pashëm. Ai është modeli portugez Kevin Sampaio 31 vjeç

Disa këshilla për të eliminuar erën e keqe të djersës
  • 2017-06-22

Disa këshilla për të eliminuar erën e keqe të djersës

Djersa është e përbërë nga 99% ujë dhe disa elektrolite. Era e pakëndshme nis në momentin kur djersa krijon kontakt me florën bakteriale Përbërësit e djersës sonë Nuk është e vërtetë që djersa irriton lëkurën. Është një mit që duhet të hidhet poshtë, shpjegon Marcello Mont

Kafe me vezë, duhet ta provoni
  • 2017-06-21

Kafe me vezë, duhet ta provoni

 Nësë të bie rasti të ecësh në rrugët e Vietnamit do e kuptosh se ata janë shumë të dhënë pas kafes. Shikon persona të cilë janë ulur diku në ndonjë ndenjëse dhe konsumojnë kafen e tyre, por ajo që është specialitet i kësaj zone është kafeja me vezë. “Cà phê tr

No Pic available
  • 2017-06-20

Kolegji Zgjedhor pranon kërkesën e LSI, i jep numëruesin e tretë

Kolegji Zgjedhor ka vendosur të pranojë kërkesën e LSI për ti dhënë numëruesin e tretë kësaj force politike.  Përfaqësuesi ligjor i LSI, Ylli Manjani tha se me këtë vendim Kolegji Zgjedhor solli në shina procesin. Ai paralajmëroi që media të vëzhgojë më shumë KQZ, sepse n