Rezultate te kerkimit per termin: +Hidrotekniks

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] hidrotekniks / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-04-04

Kursimi i ujit, program mësimor për fëmijët

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës nënshkruan marrëveshje me Ujësjellësin, për të kryer orë mësimi për kursimin e ujit. Gjithashtu, nënshkruhet marrëveshje edhe për ofrimin e praktikës verore nga Ujësjellësi për studentët e Politeknikut Fmijt e shkollave nntvjea