Rezultate te kerkimit per termin: +Hils

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.308Z

Gjeniu i Vogël, starton në TV Klan edicioni i 3-të i spektaklit

Dhunti kan vokalin dhe interpretimin Live. Jo m kot jan przgjedhur si fantazistt e rinj t spektaklit Gjeniu i Vogl, q rikthehet n Televizionin Klan me edicionin e tret, pas katr vjetsh, me nj format krejt origjinal nga dy programet e mparshm. Jan 30 fmij t przgjedhur nga e tr arena shqiptare prmes a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Olta Boka vlersohet n Beograd

19 shtete do prezantohen sot, n natn e par t Festivalit Europian t Kngs 2008, ndrkoh q prfaqsues t rreth 100 mediave t shkruara dhe vizive po ndjekin me interes evenimentin m t madh t kngs europiane, q ksaj radhe zhvillohet n Beograd. Gjat ktyre ditve kan qen t shumta aktivitetet q jan zhvilluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.011Z

“I dashur ditar, ia dola! Karli është imi”

26/04/2005  Satirë Mbretërore – Ditari i sajuar i Lady C Raportet me mbretëreshën, lojërat që bëjnë të çmendet Karlin, marrëdhëniet paramartesore. Të gjithë sekretet dhe prapaskenat e vitit, të treguara nga vetë Kamila. Në një ditar imagjinar dhe fantastik satirik në i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.859Z

Sherbimet e huaja kane prej vitesh regjistrime per shtetaret e Tiranes

U shpreh ne shtyp kunder Greqise e shkarkojne nga MPJ pas 11 vitesh ne diplomaci. Kerkohej nje simetri ndermjet rastit tim dhe atij te konsullit grek ne Korce. DENONCIMET E DRITAN HILS - Draftet e nje marreveshje me Greqine ne 1994 jane zhdukur nga Arkiva e MPJ. - Ka shenja te rifillimit te negociat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.856Z

Armët siriane që vranë Shqipërinë

26-02-2014 / Nga Rexhep Shahu SSSAASSPas zjarrit e flakëve të tij, që nxiu e përcëlloi fjalë, bëma e gjëma, kukulla e heronj të rremë, nga hiri ngrihet e merr formë e trajtë ajo që mbeti pas protestave antiamerikane kundër a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama