Rezultate te kerkimit per termin: +Hile

Total: 1229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.631Z

Seldi ben me hile

09/02/10 20:55 Seldi i ka kerkuar Domit te qendrojne jashte, tek divani, per te qendruar e per te biseduar. Ajo u rehatua duke u mbeshtetur tek ai dhe ai e pyet nese ajo ka shoqeri ne Tirane, dhe ajo i pergjigjet qe patjeter qe ka. Me pas ai i thote se ku do te qendroje kur te dale nga Big Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.701Z

Hile në ndarjen e banesave

Katër banesa, dedikuar familjarëve të dëshmorëve dhe invalidëve të luftës të ndërtuara nga komuna e Prizrenit, janë pezulluar vetëm një ditë pas ceremonisë së ndarjes. Në këtë hap vlerësohet të ketë ndikuar reagimi i nënkryetarit të komunës, Lulzim Kabashi, që e ka cilësua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.900Z

Gëzuar 21 Janarin me piktura pa hile

Nga Eljan Tanini Po vjen 21 Janari, ndërsa unë, hapa ekspozitën e dikujt në katin e parë të Kryeministrisë atje ku është Shtëpia e Popullit. Kjo nuk është një expo me HILE, me besoni! Dal shumë i bukur në fotografi, u bëj ndere VETËM shokëve dhe sillem me ta si galerist. E dua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.847Z

Dashuria pa hile e Taulant dhe Granit Xhakes

var fbShare url httpvizionplusaldashuria-pa-hile-e-taulant-dhe-granit-xhakessize smallbrbrVellezerit Xhaka jane ne kulmin e karrieres se tyre ne footboll Taulant Xhaka lojtari me origjine shqiptare qe luan per Bazel dhe vellai i tij Graniti qe luan per Arsenal bashkohen ne nje dashuri te vetme te m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.256Z

Hile me fushën, Barça denoncon Milanin

Milan-Barcelona ishte një ndeshje e zjarrtë mes dy prej skuadrave më të mëdha të futbollit botëror, një finale e parakohshme për Ligën e Kampioneve. Por, përveç spektaklit të ofruar, kësaj sfide nuk u kanë munguar edhe debatet në lidhje me ato çfarë ndodhën në fushën e lojës. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.707Z

Hile në ndarjen e banesave

Katër banesa, dedikuar familjarëve të dëshmorëve dhe invalidëve të luftës të ndërtuara nga komuna e Prizrenit, janë pezulluar vetëm një ditë pas ceremonisë së ndarjes. Në këtë hap vlerësohet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.625Z

Prifti: Kartat, hile e PD dhe naivitet i PS

 Nënkryetari i LSI-së, Dritan Prifti, akuzoi dje dy partitë e mëdha si përgjegjëse të dështimit të procesit të pajisjes së shtetasve me karta identiteti. Sipas tij, “procesi për të marrë këtë kartë është një proces shumë i ndërlikuar, i bërë sigurisht me hile nga P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama