Rezultate te kerkimit per termin: +Hillary

Total: 4323
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.132Z

“Hillary” për Hillary-n

George Washington ishte zgjedhur president i parë në histori të SHBA-ve më 30 prill të vitit 1789. Që nga ajo kohë SHBA-të kanë pasur edhe 43 presidentë të tjerë, të fundit Barack Obama, presidenti i parë me ngjyrë i këtij vendi. Mirëpo, asnjëherë në histori të saj SHBA-të nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.221Z

Hillary në Tiranë???

Endri Fuga Konventa e demokratëve në Denver ishte shembulli më i mirë i ringritjes pas një humbjeje të madhe. Clinton-ët i duam sërish!  Ky ishte efekti i fjalimeve të Hillary dhe Bill Clinton. Dy njerëzit me pushtetin më të madh tek demokratët, mjeshtërisht arritën të ëmb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.269Z

Ku është Hillary Clinton?

Pas zgjedhjeve presidenciale Hillary Clinton ka heshur një kohë të gjatë. Më në fund pranoi humbjen, por ku është ajo sot dhe me çfarë merret? Më tetë nëntor është rrënuar bota e Hillary Clintonit. Ajo humbi zgjedhjet presidenciale, që për një kohë të gjatë dukej e pamundur. Fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.451Z

Fenomeni Hillary

Nga Mimoza Dervishi Ndjenja e përgjithshme sot është se Amerika është një union më afër perfeksionit, sec ishte dje. Një grua për herë të parë në historinë e këtij kombi është zgjedhur kandidate për presidente e një partie kryesore. “Kjo natë ju përket juve” ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.977Z

E adhuruara Hillary

Pjesa më e madhe e amerikanëve janë të mendimit se Hillary Clinton ka bërë një punë mjaft të mirë, në funksionin e sekretares së shtetit, por ajo megjithatë planifikon të largohet. Tani amerikanët e pyesin vetën: çfarë ka ndërmend të bëjë ajo?Në botën fantastike të televizio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.611Z

Befasohet Hillary Clinton

Edhe gratë e pushtetshme befasohen, kështu ka ndodhur me Hillary Clinton gjatë promovimit të librit të saj Hard Choises këtë të enjte. Chris Colfer ylli amerikan i serialit muzikor Glee ka marrë pjesë në promovimin e librit Hard Choises dhe teksa i është afruar Hillary-t për ti marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.097Z

FOTOT/ Hillary Clinton ridel në skenë

Katy Perry, ambasadore e organizmit, ishte mbretëresha e festës. Por Hillary Cinton i ka rrëmbyer publikut duartrokitjen më të gjatë. Gjatë mbrëmjes së Unicef Snowflake Ball ish kandidatja për presidente i ka dorëzuar postar-it  çmimin Humanitarian Award Audrey Hepburn, për bujarin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama