Rezultate te kerkimit per termin: +Hipotekn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

Hipoteka Basha Gati dosjet per 3 mije apartamente ne Tirane

Kryetari i Bashkis s Tirans, Lulzim Basha, bri t ditur se stafi i tij ka tashm gati dokumentacionin e plot pr 3 mij apartamente n Tiran q shpejt do t mundin t marrin hipotekn. Ai deklaroi se “Bashkia e Tirans verifikoi dhe plotsoi dokumentacionin tekniko-ligjor pr kto objekte sipas ligjeve n f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama