Rezultate te kerkimit per termin: +Hipteka

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

ZQRPP: Godina 12-katëshe nuk ka hipotekë

TIRANË- Hipteka ka reaguar pas deklaratave të deputetit socialist, Eduart Shalsi, në lidhje me prishjen e objektit 12-katësh, afër Hotel Tiranës. Sipas Zyrës Qendrore të Pasurive të Paluajtshme, godina 12-katëshe nuk ka hipotekë për ndërtimin e hotelit por vetëm për ndërtimin e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.768Z

Pronat, mbyllet hetimi për drejtuesin e hipotekës

Organi i akuzës përfundoi mbledhjen e fakteve për ish- kryeregjistruesin e Hipotekës së Tiranës, i akuzuar për shitjen e një prone Vlerësimi minimal i pronës shtetërore, sipas hetimit i shkaktoi shtetit një dëm prej 500 mijë eurosh TIRANË- Prokuroria mbylli fazën hetimore dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama