Rezultate te kerkimit per termin: +Hiqeni

Total: 271
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.605Z

Mustafa: Hiqeni kompleksin e Vuçiqit, 'Trepçën' e kemi shpëtuar

Kryeministri Isa Mustafa ka thënë se Qeveria nuk është e sigurt nëse "Trepça" bëhet kompani publike do të ketë sukses kjo kompani. Ai ka thënë se paraprakisht duhet të hartohet një strategji për të parë se cila është forma më e mirë. "Vuçiq dhe as Qeveria e Serbisë nuk është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.428Z

HIQENI NGA LISTA E AMNISTISË TENTATIVËN PËR VRASJE

Majlinda Bregu Ka dalë nga burgu me amnisti në 2016?! Është dënuar për dhunë në familje, ka tentuar ta vrasë në 2015 dhe lirohet në2016 për ta vrarë nënën e tre fëmijëve në 2017?! Fillojeni Vettingun nga vendimet për krimin në familje! Urdhra mbrojtje të mohuara, të dhëna e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.456Z

PD: Hiqeni cadren, jo me shfaqje cirku

Denis Dedej Partia Demokratike i kerkoi dje Partise Socialiste qe te heqe dore nga greva e urise dhe t'i jap fund kesaj rruge. Apeli eshte bere nga dy deputetet demokrat, Rajmonda Bulku dhe Florian Mima. Ne nje komunikim per mediat, deputetja Bulku tha se prej 14 ditesh tashme po ndjekin nje shou t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.534Z

Personalitetet letër Ramës: Hiqeni pritën, na pengon të mbërrijmë në Evropë

Tiranë, 8 maj, NOA - Personalitetet më të mëdha të letrave, të kulturës, artit dhe të mjekësisë në Shqipëri i kanë drejtuar një letër të hapur kryesocialistit Edi Rama, përmes së cilës i kanë kërkuar të mos i pengojë shqiptarët drejt shtëpisë së tyre, drejt Europës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.533Z

Hiqeni Morinen!

E krijuar qe te jete menaxhuese ne marredheniet mes shtetit dhe individit, administrata eshte ne dispozicion te qytetareve per t'i lehtesuar peripecite e merzitshme qe ka secili kur ndodhet perpara sporteleve te saj. Te gjithe kemi shembuj fascinues nga pervojat efikase te administrates se vendeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.271Z

Hiqeni imunitetin!

Sipas tij, lufta kundër korrupsionit e kërkon këtë. "Heqja e imuniteteve do të ishte me rëndësi, duhet gjetur një balancim. Të jesh i pavarur nuk do të thotë të mos kesh kujt t’i japësh llogari. Sigurisht ekziston një balancë midis të qenit të pavarur nga një anë dhe llogaridhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.862Z

Hiqeni janarin

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger mendon se nuk duhet të ekzistojë afati kalimtar i janarit. Strategu francez thotë se futbollistët që janë në dispozicion për transferim gjatë dimrit janë kryesisht ata që nuk kanë luajtur në skuadrat e tyre dhe u nevojitet kohë për t’u adaptua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama