Rezultate te kerkimit per termin: +Hiqni

Total: 1805
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.058Z

Ju djema nuk hiqni dorë kurrë nga këto lojëra?

Share Ndërsa sheh foton e mëposhtme ku një person i drejton tjetrit armën e tij shotgun, në një lojë fëminore, e ke vështirë ta besosh se këta njerëz janë oficerë të forcave speciale britanike. Por ajo që e bën akoma më shqetësuese fotografinë është se a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.198Z

Zakone jo të shëndetshme, ja se si ti hiqni qafe

Pothuajse çdo ditë praktikojmë zakone të këqija, që ndikojnë në shëndetin dhe mirëqenien tonë. Zbulojini se si ti shmangni njëherë e përgjithmonë Cigarja gjatë kafesë, një gotë uiski apo alkooli çdo ditë, ushqimi jo i shëndetshëm përpara televizorit… Të gjitha k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.119Z

Manjani paralajmëron kancelarët: Hiqni dorë nga kodosh- shortet e gjyqeve

Në gjykatën e Apelit shortet janë të paracaktuara. Një përshtypje të tillë e ka dhe ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i cili sot në një takim me kancelarët e gjykatave paralajmëroi masa deri në largimin nga puna. Ylli Manjani: Asnjë çështje nuk mund të kalojë apo anashkaloj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.831Z

Hiqni dore nga duhani dhe zgjatni jeten me 10 vjet

pNje studim i gjate per duhanpirjen ka dale ne perfundimin se ky ves u shkurton njerezve 10 vjet jete Studimi australian tregon se edhe tymosja e cigareve te lehta shkakton deme qe sjellin risk te larte te vdekjes se parakohshmep pAnalizat 4-vjecare te te dhenave te 200 mije njerezve tregojne se 23

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.826Z

Hiqni dore nga duhani dhe zgjasni jeten me 10 vjet

pNje studim i gjate per duhanpirjen ka dale ne perfundimin se ky ves u shkurton njerezve 10 vjet jete Studimi australian tregon se edhe tymosja e cigareve te lehta shkakton deme qe sjellin risk te larte te vdekjes se parakohshmep pAnalizat 4-vjecare te te dhenave te 200 mije njerezve tregojne se 23

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.964Z

Njollat kafe në fytyrë, jo vetëm nga dielli, ja se si ti hiqni

Njollat e formuara nga rrezet e dëmshme të diellit janë tepër të vështira për tu hequr nga lëkura, sidomos nëse nuk i keni trajtuar që në fillim. Gjithsesi, ato nuk formohen vetëm nga dielli, por edhe nga mosfunksionimi i ripërtëritjes së qelizave të epidermës, çrregullimet hormona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.491Z

Ultimatum: Mos përdhosni figurën e Vilsonit dhe Gencit, hiqni fotografinë nga çadra

Nga Bedri Blloshmi Jam para ekranit dhe po dëgjoj se nga grumbulli i njerëzve pëpara kryeministrisë, dikush mbante në dorë fotografinë e Vilson Blloshmit. U shtanga menjëherë. Unë i di se përmasat e dy poetëve të Librazhdit janë kombëtare, dhe meritat e tyre kanë dalë në pah. P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama