Rezultate te kerkimit per termin: +Hiroshimn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Pakufishmria e Teknologjis

Teknologjia nuk njeh kufi. Bile, nj celular sa e sa suksese ka! Nj njeri, i cili mund ta prdor vetm pr t shtypur kompjuterin dhe sa i suksesshm sht pa folur pr ata q e prdorin at pr programime dhe studime shkencore. Por, kur i referohemi t kaluars, rezulton se zhvillimet teknologjike nuk jan vetm t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama