Rezultate te kerkimit per termin: +Hithi

Meta: total 91 / total_found 91 / time 0.000 / keyword[0] hithi / docs[0] 91 / hits[0] 117 /
Vjedhje me dhune ne Tirane dy te arrestuar dhe nje ne kerkim
  • 2016-02-18

Vjedhje me dhune ne Tirane dy te arrestuar dhe nje ne kerkim

Tirane 17 shkurt 2016 NOAal- Dy persona te dyshuar per vjedhje me dhune jane vene ne pranga nga policia e Tiranesbr br Efektivet e komisariatit nr3 kane bere ndalimin e Tomorr Peposhit 23 vjec dhe Elton Hithit 21 vjec banues ne Tirane ndersa eshte shpallur ne kerkim EI 25 vjec banues ne Tiranebr

Vidhnin telefona me dhune dy persona ne pranga dhe nje ne kerkim
  • 2016-02-18

Vidhnin telefona me dhune dy persona ne pranga dhe nje ne kerkim

Tirane 17 shkurt 2016 NOAal - Dy persona jane arrestuar ne flagrance nga policia e komisariatit nr3 ndersa nje tjeter eshte shpallur ne kerkim per vepren penale te Vjedhjes me dhune e kryer ne bashkepunim Burime nga policia bejne te ditur se ne pranga jane vene Tomorr Peposhi 23 vjec Elton Hithi 21

No Pic available
  • 2016-02-17

Tiranë, kapen hajdutët e celularëve, ia merrnin vajzave nga duart

I tërhiqnin celularin nga duart dhe largoheshin me motor . Tre të rinj akuzohen për vjedhje nëpër rrugët e Tiranës,dhe policia ka arrestuar dy 20 vjeçarë, ndërsa një tjetër është në kërkim. Vjedhja më e fundit ndodhi në rrugën e Dibrës në Tiranë. Të arrestuarit janë Tomorr Pe

Kapet banda e hajdutëve të telefonave, i vidhnin me dhunë. Lëviznin me motor
  • 2016-02-17

Kapet banda e hajdutëve të telefonave, i vidhnin me dhunë. Lëviznin me motor

Policia e Tiranës, konkretisht forcat e rendit të Komisariatit Nr.3, kanë arrestuar shtetasit: Tomorr Peposhi, 23 vjeç, dhe Elton Hithi, 21 vjeç, të dy banues në Tiranë pasi janë konstatuar duke lëvizur me një motor papaq pa targa, e kanë vjedhur duke ushtruar dhunë, telefonin e shteta

No Pic available
  • 2016-02-17

Grabisnin njerëzit në rrugë, në pranga 2 persona; në kërkim një tjetër

Pas një pune intensive nga ana e strukturave të Komisariatit të Policisë Nr.3, u bë arrestimi i disa personave për grabitje të kryer  në bashkëpunim. Burimet zyrtare bëjnë me në pranga kanë rënë shtetasit Tomorr Peposhi, 23 vjeç, banues në Tiranë Elton Hithi, 21 vjeç, banues në

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen
  • 2015-02-20

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit
  • 2015-02-19

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim