Rezultate te kerkimit per termin: +Hofenhaim

Meta: total 74 / total_found 74 / time 0.000 / keyword[0] hofenhaim / docs[0] 74 / hits[0] 106 /
Bundesliga Dortmund leshon terren
  • 2016-12-17

Bundesliga Dortmund leshon terren

var fbShare url httpvizionplusalbundesliga-dortmund-leshon-terrensize largebrbrHoffenhaim mbetet skuadra e pamposhtur e Bundesliges Borusia Dortmund vazhdon te leshoje terren Takimi qe hapi edhe javen e 15 te kampionatit gjerman u mbyll me nje rezultat spektakolar 2-2 me skuadren vendase qe mbeti n

Trabzonspori piketon Mërgim Mavrajn
  • 2016-04-01

Trabzonspori piketon Mërgim Mavrajn

Klubi turk është gati të paguajë kartonin e lojtarit që ka edhe një vit kontratë me Këlnin Vlera – Sipas faqes së specializuar të internetit për vlerat e futbollistëve, kartoni i Mavrajt aktualisht kap shifrën 1,7 milionë euro. Kjo vlerë është më se e përballueshme nga klub

Futboll/ Fundjava sportive, rezultatet dhe sfidat e ditës
  • 2015-10-25

Futboll/ Fundjava sportive, rezultatet dhe sfidat e ditës

TIRANË, 25 Tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Fundjava sportive në Europë ka dhuruar fitore për Real Madrid, fitoren e 1000 për Bayern Munchen dhe barazim për Interin, teksa ka konfirmuar krizën e Chelsea.Kampionati gjerman, Budensliga: 1000 fitore për Bayern Munchen?!Programi i javës së 10-të t

Futboll/ Ja sfidat e fundjavës në Europë
  • 2015-10-24

Futboll/ Ja sfidat e fundjavës në Europë

TIRANË, 24 Tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Fundjava sportive në Europë ka nisur mbrëmjen e të premtes me ndeshjet hapëse të javës së 10-të të Budensligës dhe 9-të të Primera Divizion në Spanjë, teksa sot do të luhen ndeshjet hapëse të kampionatit italian e anglez.Kampionati gjerman, Bu

Futboll/ Programi i ndeshjeve në kampionatet kryesore evropiane
  • 2015-10-17

Futboll/ Programi i ndeshjeve në kampionatet kryesore evropiane

TIRANË, 17 Tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Fundjava sportive ka nisur mbrëmjen e djeshme me ndeshjen e parë të javës së 9-të të Budensligës gjermane, ku Dortmund mundi me rezultatin 2-0 Mainzin, në fushën e ketyrë të fundit.Fundjava sportive do të mbyllet të djelën në mbrëmje me supernd

Dortmund barazon me Wolfsburg
  • 2014-12-18

Dortmund barazon me Wolfsburg

brbrBorusia e Dortmundit nuk fitoi edhe ne javen e 16 te Bundesliges duke qendruar ne zonen e ftohte te renies nga kategoria Skuadra e Jurgen Klop barazoi ne shtepi 2-2 ndaj Volvsburg qe ndodhet ne vend te dyte ne renditjen e pergjithshme Vendasit edhe pse kaluan dy here ne avantazh me Abumejang dhe

Buzeqesh me ne fund Dortmund
  • 2014-12-06

Buzeqesh me ne fund Dortmund

brbrBorusia Dortmund ju largua vendit te fundit ne Bundeslige teksa rrembeu tre pike te arta ndaj Hofenhaim ne javen e 14 Ne Iduna Park vendosi nje gol i Gundogan pas 17 minutave loje pas nje krosimi te Abumejang Me kete fitore Dortmund ngjitet ne vendin e 14 ne kuoten e 14 pikeve duke lene prapa m