Rezultate te kerkimit per termin: +Hofmanit +Instrumentisti

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.107Z

Të nominuarit e çmimeve KULT

Akademia KULT sjell për të shtatin vit radhazi “Çmimet Kult”, të vetmet çmime kulturore kombëtare vjetore. Ky aktivitet, tashmë i kthyer në traditë, sjell në konkurrim artistët më të mirë të artit dhe kulturës shqiptare. Edicioni i shtatë sjell në garë 48 artistë, të cilët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.298Z

14 cmime ne mbremjen gala te cmimeve KULT 2011

Per te shtatin vit radhazi Akademia KULT organizon ndarjen e cmimeve ne te gjitha fushat e artit. 14 fitues dolen nga nominimet duke marre kupen e cmimit KULT 2011 ne 12 kategori te artit si dhe 2 cmime speciale per dy prurje te vecanta gjate vitit 2010. Tashme kthyer ne nje tradite per te kurorezua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.109Z

Të hënën mbrëmja gala e Çmimeve Kult

TIRANE- Një natë për të gjithë artistët do të jetë ajo e 31 tetorit. Pallati i Kongreseve pret natën finale të Çmimeve Kult 2011 me prezantimin e dy aktorëve të njohur, Artan Imami e Ener Petrovci. Mbrëmja gala do na njohë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama