Rezultate te kerkimit per termin: +Holand

Total: 2002
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.361Z

Brazil - Holandë, formacionet zyrtare

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Brazil – Holandë, ndeshje kjo e vlefshme për vendin e tretë të Kupës së Botës. Formacionet zyrtare: Brazil – Holandë AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Brazil: Cesar; Maicon,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.047Z

France Holand perpara Sarkozy

Është hera e parë që prej vitit 1958 që kandidati që synon të rizgjidhet president në Francë dështon në raundin e parë. Socialisti Fransua Holand fitoi me 28%, ndërsa Nikola Sarkozi i qendrës së djathtë mori 26

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.982Z

Argjentinë - Holandë, Messi - Robben

Dueli Argjentinë – Holandë i cili fillon pas pak do të na njoftoj me finalistin e dytë të kampionatit botërorë “Brazili 2014. Cila nga këto skuadra që arrin të fitojë, në finale i pret Gjermania, kombëtare kjo që elimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.885Z

Holandë - Kili, Spanjë - Australi

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjeve Holandë – Kili dhe Spanjë – Australi, ndeshje këto të vlefshme për grupin B . Holandë – Kili AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Formacioni i Holandës: Cillessen,Janmaat, De

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.881Z

Formacionet Holandë-Kili, Spanjë-Australi

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjeve Holandë – Kili dhe Spanjë – Australi, ndeshje këto të vlefshme për grupin B . Holandë – Kili Formacioni i Holandës: Janmaat, De Vrij, Vlaar, Blind, Wijnaldum, De Jong, Sneijder, Robben,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.923Z

Holandë - Meksikë, formacionet zyrtare

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes së vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së Botës që zhvillohet ndërmjet Holandës dhe Meksikës. Holanda: Cillessen; De Vrij, Vlaar, Blind; Kuyt, Verhaegh, De Jong, Wijnaldum, Sneijder; Van Persi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.425Z

Holandë - Australi, formacionet zyrtare

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Holandë-Australi, e vlefshme për Kupën e Botës “Brazil 2014”. Tulipanët pas një paraqitje fantastike me Spanjën, do të tentojnë ta ruajnë këtë vazhdimësi dhe në r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama