Rezultate te kerkimit per termin: +Hollivudit

Meta: total 1000 / total_found 1512 / time 0.001 / keyword[0] hollivudit / docs[0] 1512 / hits[0] 1887 /
Është 50 vjecare por ende ka një trup seksi (Foto)
  • 2015-08-27

Është 50 vjecare por ende ka një trup seksi (Foto)

Aktorja hollivudiane, Sarah Jessica Parker, është 50 vjecare porse linjat e saj trupore janë mëse të dëshiruara. Aktorja është parë duke shijuar rrezet e diellit, përkrahë bashkëshortit të saj, Matthew Broderick, shkruan Daily Mail, tr

Gjuha shqipe expedient i fortë diplomatik i ambasadorit Donald Lu
  • 2015-08-20

Gjuha shqipe expedient i fortë diplomatik i ambasadorit Donald Lu

Nga Ndriçim Kulla Ambasadori amerikan në Shqipëri ka një rol të veçantë. Roli i ambasadorit amerikan në Shqipëri është ai i këshilltarit të mirë, i moderatorit. Ky është një rol që ambasadorët amerikanë e kanë luajtur në shumicën e vendeve europiane në periudhën e Luft

Amnesty International kërkon legalizimin e prostitucionit
  • 2015-08-13

Amnesty International kërkon legalizimin e prostitucionit

Këshilli Ndërkombëtar i Organizatës për të Drejtat e Njeriut, Amnesty International ka vendosur që të angazhohet për një legalizim të prostitucionit. Shumë aktiviste të grave janë të entuziazmuara, të tjera të tmerr

Një rrjedhje që mund të na shndërrohet në fontanë
  • 2015-08-11

Një rrjedhje që mund të na shndërrohet në fontanë

Nga Ndriçim Kulla Në Shqipëri, kur një ngjarje e keqe bëhet e shpeshtë, thuhet se është "fenomen". Kështu, kemi fenomenin e ndërtimeve pa leje, fenomenin e gjakmarrjes, fenomenin e krimit në familje, fenomenin e korrupsionit, fenomenin e kultivimit të bimëve narkotike etj. Por ai që

Restorantet në qiell të hapur
  • 2015-08-08

Restorantet në qiell të hapur

Restorantet nën qiell të hapur nuk kanë qenë kurrë më popullore në Los Anxhelos. Klientët që frekuentojnë restorantet në këtë qytet tani kërkojnë të ulen në verandë apo në tarracat e hapura, për të shijuar panoramën tërheqëse dhe motin e mrekullueshëm. Moti në Kaliforninë

Platformat e videove dhe interneti
  • 2015-07-30

Platformat e videove dhe interneti

Pavarësisht se ku është, në tablet, laptop apo televizion, mënyra se si njerëzit konsumojnë programet dixhitale po ndryshon po me aq shpehtësi sa edhe paisjet që ata përdorin. Pikërisht këto ndryshime në botën dixhitale të platformave me video mblodhën në Kaliforni disa mijëra pje

Julia Roberts drejt divorcit pas 13 vjetësh martesë (Foto)
  • 2015-07-30

Julia Roberts drejt divorcit pas 13 vjetësh martesë (Foto)

A mund të zgjasë shumë një martesë në Hollivud? Pas ndarjes së Ben Affleck nga Jenniefer Garner, një tjetër çift duket se po shkojnë drejt ndarjes. Aktorja e Hollivudit Julia Roberts 47 vjeç dhe bashkëshorti i saj Danny Moder 46 vj