Rezultate te kerkimit per termin: +Horoskopi

Meta: total 241 / total_found 241 / time 0.000 / keyword[0] horoskopi / docs[0] 241 / hits[0] 277 /
Udhëtimi i fundit i shoqeve të ngushta, mesazhet e tyre para vdekjes
  • 2016-10-13

Udhëtimi i fundit i shoqeve të ngushta, mesazhet e tyre para vdekjes

Ato u nisën për në një udhëtim në Greqi, mëngjesin e sotëm por fatkeqësisht ka rezultuar falal për tre shoqet e ngushta. Greta Sherifi, 23 vjeç, Izabela Balla 33-vjeçe, dhe Elona Xhuti, 34 vjeçe humbën jetën ditën e sotme në një aksident tragjik në austradën Tiranë-Durrës. Për

Muharem Rama kryeson edhe në Maqellarë, diferenca 650 vota nga numrimi i 14 kutive gjithsej
  • 2016-09-12

Muharem Rama kryeson edhe në Maqellarë, diferenca 650 vota nga numrimi i 14 kutive gjithsej

Ora 01:41 Kane dale rezultatet e numerimit te votave per 5 kuti nga Maqellara. Rama kryeson me 881 vota, ndersa Shehu ka 687. Ora 01:28 Perfundon numerimi ne 10 nga 19 kutite e Maqellares. Megjithate deri ne kete nuk ka shifra per rezultatin. Ora 01:00 Tashme ne Diber jane duke u numeruar kutite

10 gjëra që nuk i dini për ditëlindjet
  • 2016-08-07

10 gjëra që nuk i dini për ditëlindjet

Kur nisi të festohet ditëlindja? Kush e këndoi i pari këngën Happy Birthday? A ka vërtet një marrëdhënie mes datës se lindjes dhe sëmundjeve? Cila është dita me më pak lindje? Po ajo me më shumë lindje? 10 kuriozitete për ditëlindjen të cilat duhet ti dini kur të jeni duke shuar

Horoskopi ditor, e shtunë 16 korrik 2016
  • 2016-07-16

Horoskopi ditor, e shtunë 16 korrik 2016

Dashi Sot nuk duhet ti qëndroni indiferent partnerit/es, pasi dikush tjetër mund të përfitojë nga kjo gjë. Beqarët edhe pse nuk do këmbëngulin për të gjetur dashurinë do nisin një lidhje të bukur. Në planin financiar nuk parashikohen vështirësi. Demi Sot duhet të tregoheni tolerant

Opozita zbardh 25 kërkesat e saj për reformën në drejtësi
  • 2016-07-03

Opozita zbardh 25 kërkesat e saj për reformën në drejtësi

Reforma në drejtësi është kthyer gati gati   në një makth për shqiptarët të cilët po ti shohësh në çdo postim të cilitdo politikan (Sidomos Berisha-Rama-Basha) thonë shprehimisht Votojeni atë m*t reforme, boll u përdrodhët si k**va, boll 25 vjet bëtë çfarë deshtët Opozita

No Pic available
  • 2016-05-05

HISTORI: Kush janë arabët?

Nga Veli Stafa Prania më e hershme e popullsisë arabe përmendet nga shkrimet asiriane dhe babilonase. Në shekullin IX para erës sonë, ata përmendeshin me emrat Aribi, Arubu sipas gjuhës akadiane (gjuhë e vdekur me shkrim kuneiform prej së cilës e kanë origjinën gjuha babilonase dhe gjuh

Horoskopi i muajit Maj 2016 nga astrologjia e famshme Tracy Allen
  • 2016-05-03

Horoskopi i muajit Maj 2016 nga astrologjia e famshme Tracy Allen

Transmetuar me 02052016 - 0157 EKSKLUZIVE Horoskopi i Majit 2016 kush jane ditet me te mira per parate dashurine karrierenbr br br br NOAal ju sjell sot horoskopin e muajit te plote per te 12 shenjat nga astrologjia e famshme Tracy Allenbr br E laureu