Rezultate te kerkimit per termin: +Hotel +Tirans

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Konkursi pr urbanizimin e Tirans

sht elur sot konkursi ndrkombtar pr ndrtimin e hyrjes s Tiran, nprmjet rrugs s Durrsit. I pranishm n eljen e ktij konkursi, kryetari i Bashkis s Tirans, Edi Rama vuri n dukje se "projekti fitues do t zhvillohet m tutje n baz t harmonizimit t interesave publike dhe atyre private, si dhe t nj krkimi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.240Z

E vërteta e shitjes së hotel Dajtit

Fjalnaja e trumbetuar dhe n ndonj media tonn pr gjoja buxhetin e shtetit shqiptar pa nj dyshk sht sa e pabaz, aq edhe dashakeqe, pse prodhon panik. Si prov jepet shitja q qeveria i bri ditt e fundit hotel “Dajtit” pr 30 milion euro. Kjo shitje prafrohet me faktin q qeveria vendosi t m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Miqsorja, policia merr masa

Me rastin e ndeshjes miqsore, midis ekipeve K.F. Tirans dhe A.C. Milan, policia e Tirans ka marr masa pr sigurimin dhe ruajtjen e qetsis, para, gjat dhe pas ndeshjes. Ndeshja pritet t zhvillohet t martn n orn 19:00 n stadiumin kombtar Qemal Stafa. Pr kt arsye, q prej ors 12:00 e deri n fund t nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.568Z

KKA, miratohen planet për Kalanë e Tiranës dhe Amfiteatrin

Kshilli Kombtar Arkeologjik ka miratuar projektet pr restaurimin e Amfiteatrit t Durrsit dhe Kalas s Tirans. Kto dy zona muzeale do t restaurohen nga Qendra "Frashri". Prfaqsuesi i s cils shprehet se restaurimi konsiston n ruajtjen e pjese muzeale dhe vnien n funksion t publikut. Gjergji F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.429Z

Fullani: Rriten eksportet shqiptare

Shkmbimet tregtare gjat muajve t par t vitit, kan ndikuar n mbajtjen stabl t raporteve t kursit t kmbimit mes lekut dhe monedhave t tjera. Kshtu u shpreh Guvernatori Fullani gjat publikimit t radhs s deklarats mbi stabilitetin monetar n vend. Megjith nj situat m pozitive n drejtim t likuiditetit n t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Tonin Vocaj: Falenderoj policinë dhe qytetarët e Tiranës për mbështetjen

Drejtori i Policis s Qarkut Tiran Tonin Vocaj, pas ngjarjes s sotme ka dal n nj konferenc shtypi dhe ka falenderuar uniformat blu pr profesionalizmin e treguar gjat operacionit policor. Vocaj "Sot m dat 19 mars 2010 rreth ors 12.30’ nj person i armatosur ka vjedhur me arm filialin e bank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.670Z

Dritëhijet e liqenit të Tiranës, Berisha firmosi planin, Rama lejen

Historia “Betonizimi i liqenit”, vendimi u mor nga KRRTRSH 4 vjet m par. far parashikon projekti Projektit t betonizimit t liqenit ia hapi rrugn pikrisht Kryeministri Sali Berisha. Rreth 4 vjet m par, m 21 nntor 2006, n mbledhje t Kshillit t Rregullimit t Territorit, kryeministri firmos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama