Rezultate te kerkimit per termin: +Hoti

Total: 4715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.457Z

Plagoset me gurë futbollisti Erion Hoti

13/10/2009  Policia identifikon agresorin, shpallet në kërkim. Grindja për motive familjare SHKODER - Shtetasi 24-vjeçar Erjon Hoti, ish-futbollist i “Vllaznisë” së Shkodrës, aktualisht pjesë e ekipit të futbollit të “Apolonisë” së Fierit është plagosur dje nga një g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.248Z

Arrestohet 64 vjecari Xhemal Hoti

Tirane- I merr parate duke i premtuar se do t'i shiste nje apartament, bie ne pranga 64 vjecari nen akuzen e mashtrimit. Ngjarja ka ndodhur ne kryeqytet disa kohe me pare ndersa si autor eshte vene ne pranga shtetasi Xhemal Ali Hoti, lindur ne Lezhe dhe banues ne Elbasan. Sipas hetimeve paraprake te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.967Z

Ndërron jetë ish-guvernatori Ilir Hoti

Ilir Hoti ish-guvernator i Bankës së Shqipërisë ka ndërruar jetë sot njoftojnë burime të afërta me familjen. Hoti, ka qenë një nga ish-të burgosurit e çështjes Arsidi bashkë me ish-kryeministrin Vilson Ahmeti. I lindur në 1957 në Durrës, Hoti mbante gradën shkencore të profesori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.684Z

Përurohet shkolla “Ukshin Hoti”

Një popull i pa arsimuar është i robëruar,një popull gjysmë i arsimuar është gjysmë i lirë ,vetëm një popull i arsimuar do të jetë i lirë dhe sovran në hapësirën që i takon. Kështu ka deklaruar Ministri i Arsimit Enver Hoxhaj me rastin e përurimit të shkollës së mesme "Ukshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.615Z

Hoti: Buxheti ruan stabilitetin financiar

Ministri i Financave, Avdullah Hoti, ka thënë në seancën e Kuvendit të Kosovës se Projektligji i buxhetit për vitin 2016, adreson objektivat zhvillimore të Qeverisë dhe ka për qëllim ruajtjen e stabilitetit financiar dhe adreson çështjet kryesore. Ai ka treguar se buxheti i hartuar ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.928Z

Hoti nënshkruan me New Yorkun

Nga Express më 03 gusht 2011 në ora 11:20 New York The Red Bulls ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë me një tjetër futbollist nga akademia e klubit. Bëhet fjalë për mbrojtësin Shaqir Hoti (Sacir Hot), i cili është pjesë e ekipit U-20 të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Nën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.615Z

Erleta Hoti: Çfarë seance!

Ish-kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Erleta Hoti, ka qeshur me rrjedhën e seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës. “Cfare seance! Aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhaha”, ka shkruar Hoti në rrjetin social

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama