Rezultate te kerkimit per termin: +Hucknall

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.807Z

Mick Hucknall Seks me tre gra ne dite

Ndjese e pazakonte per nje yll pop-i. Ne vitet 1985 dhe 1987 kam shkuar ne shtrat me rreth tre gra ne dite cdo dite. Nuk thosha kurre jo. Ishte keshtu qe realizoja endrren time si nje popstar i madh dhe tani me vjen keq qe kam lenduar ndjenjat e shume vajzave. Mund te kerkoj falje publikisht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.553Z

Ronnie Wood le alkoolin

Ronnie Wood, ish-kitaristi i Rolling Stones, i njohur për varësinë ndaj alkoolit, është rehabilituar. Muzikanti ka zbrazur shtëpinë në Irlandë nga të gjitha shishet me urdhër të të fejuarës së tij, Ana Araujo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.492Z

40-vjeçarja kundërshton rregulloren e shkollës për uniformën e djalit

Nëna e një djali ka kritikuar shkollën pasi ka detyruar prindërit që të blejnë uniforma për fëmijët vetëm në dy dyqane. Lee-Ann Cordingley është shokuar pasi National Academy në Hucknall it ha të gjithë prindërve që të blejnë uniformat me logo, ku vetëm pantallonat kushtojnë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.531Z

Gjyshja përdor tharëse flokësh për të ulur shpejtësinë e makinave

Një gjyshe angleze përdor tharëse flokësh si një pajisje që e përdorin policët për të ulur shpejtësinë e mjeteve që kalojnë para shtëpisë së saj. Pamjet ku ajo e bën këtë gjë janë bërë virale në internet duke marrë më shumë se 33 milionë klikime.  Kur dëgjon makina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.968Z

Uinsdoret

Elisabeta dhe të tjerat, ose më saktë Margaret, motra simpatike dhe rebele, Ana, vajza amazonë, Kate Midëlton, nusja e ardhshme e Karlit dhe në fund një surprizë: princesha e Kentit, gruaja e një kushëriri të Madhërisë së Saj, e cila "gjuhet" nga një gazetar italian, korrespondent në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.242Z

Bajron, fino alla morte

Në ato stuhi të lirisë së popujve, homoseksualiteti i tij ishte si ajo porta e fshehtë që hapej veçse natën dhe ku përtej gjeje një tjetër Bajron, atë të dhembjeve dhe të dashurive të mëdha që, siç thoshte ai, vazhdonte fino alla morte.  LUAN RAMA Adoleshenca jonë është p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama