Rezultate te kerkimit per termin: +Humberto +Suazos

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.638Z

Eliminohet edhe Kili, Venezuela shkruan historinë

SHBA- Pas Argjentinës dhe Brazilit, një tjetër ekip pretendent është eliminuar nga Kupa e Amerikës së Jugut. Kili është mundur 2-1 nga Venezuela, në një tjetër suprizë të këtij turneu. Një gol i shënuar nga Gabriel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.582Z

Eliminohet edhe Brazili

Në kornizën e 24 orëve, Copa America mbeti pa dy favoritët e këtij kompeticioni. Pas Argjentinës, edhe Brazili është eliminuar në çerekfinale nga Paraguai. Brazilianët e patën lojën në dorë, por ishin të dizastër në ekzekutimin e penalltive. Në gjysmëfinale u kualifikua edhe Vene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.638Z

Ra edhe Brazili

Në kornizën e 24 orëve, Copa America mbeti pa dy favoritët e këtij kompeticioni. Pas Argjentinës, edhe Brazili është eliminuar në çerekfinale nga Paraguai. Brazilianët e patën lojën në dorë, por ishin të pasaktë në ekzekutimin e penalltive. Në gjysmëfinale u kualifikua edhe Venez

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama