Rezultate te kerkimit per termin: +Humbi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.116Z

Pse humbi Isa?

Nga Baton Haxhiu Nuk humbi Isa Mustafa, sepse fitoi LDK-ja. Triumfi i kësaj partie bazohet pikërisht në vetësakrifikimin e shefit të saj. Qëllimisht?   Dramatiku dhe shkrimtari francez i shekullit XVII Pierre Corneille, ka lënë një urti që thotë se Çdo fitore pa rreziqe është t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.385Z

Basha Sot humbi liria dhe demokracia

brbrHumbjen e kandidatit te djathte Sherefedin Shehu ne Diber kryetari i Partise Demokratike e justifikoi duke thene se ishte karteli i droges ai qe diktoi rezultatin Gjate nje konference per shtyp nga selia e Partise Demokratike Basha falenderoi votuesit te cilet sipas tij nuk u blene nga krimi e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.381Z

Basha: Në Dibër nuk humbi vetëm një parti; humbi Shqipëria përballë kartelit të krimit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një prononcim për mediat nga selia blu, tha se PD e humbi betejën në Dibër jo përballë qytetarëve, por përballë kartelit të drogës e të krimit qeveritar që bleu votat me para, presion e premtime. Basha falënderoi mijëra qytetarët dibran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.095Z

Tiranë, policia: 55-vjeçari, humbi jetën aksidentalisht

Indetifikohet viktima në të cilën humbi jeten vetem pak orë më parë në një pallat në zonën e Unazës së Re. Punëtori Petrit Bubliaku, 55-vjeç, humbi jeten jetën pasi ka rënë nga ndërtesa ku po punonte. Trupi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.078Z

PR Shqiperia humbi nje vizionar

Partia Republikane e ka cilesuar vdekjen e liderit dhe themeluesit te saj Sabri Godo nje humbje te madhe per Shqiperine. PR thekson ne reagimin e saj se Shqiperia humbi politikanin e urte dhe vizionar dhe shkrimtarin e shquar. Ne janar te vitit 1991 Sabri Godo themeloi Partine Republikane te Shqiper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.244Z

Skandali me interkonjeksionin, qeveria humbi financimet

Share Marrëdhëniet mes bankës gjermane KFW dhe qeverise shqiptare kane ngrire, pas bllokimit te tenderit për ndërtimin e linjës se interkonjeksionit Tirane-Prishtine. Madje, kjo marrëdhënie rrezikohet seriozisht te ndërpritet, pasi banka gjermane KFW nuk do te financoje me projekte te tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.752Z

Gjinushi: E majta humbi pasi Meta u shit

Kryetari Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushi u shpreh se në zgjedhjet e 28 qershorit humbi e majta dhe Berisha. Sipas tij, koalicioni "Bashkimi për Ndryshim" nuk funksionoi. Gjinushi akuzoi PS-në se vodhi votat e PSD-së dhe synoi të asgjesonte këtë partinë. "Partia Socialiste sulmoi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama