Rezultate te kerkimit per termin: +Humbja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.126Z

Eros: Humbja e dëshirës seksuale

Gazeta ShqipProblemi që qëndron në zemër të martesës moderne dhe arsyeja e statistikave shumë të larta të divorceve, është se jeta familjare shkatërron dëshirën seksuale. Me fjalë të tjera, seksi dhe martesa nuk janë gjithmonë të pajtueshme. Por nëse reflektoni në të kuptuarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.661Z

Humbja nr.1

Thuajse, asnjëherë, nuk ka ndodhur, në pluralizmin tonë, që, pas humbjes së zgjedhjeve, kryetari i opozitës të vihet në qendër të kritikave më të rrepta nga nukli i personaliteteve më të njohur brenda partisë. Kurse mbështetësit janë tretur si kripa në ujë, ata sillen si në fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.709Z

Humbja është ndryshimi!

Nga Kimete Berisha   Berisha arrin rekordin e heshtjes në Facebook. U bënë 17 orë që nuk e ka thënë asnjë fjalë. Nga këndi i dhomës sime gjysmë të errët, duket se këngën e mërzisë e këndojnë ata që mbesin, dhe jo ata që shkojnë. Nuk vjen fundi për shkak se njeriu është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.507Z

Spanje, Reali rikthehet tek humbja

Reali i Madridit rikthehet te humbja pas fitores se nje jave me pare dhe kete here ishte Getafe, ajo e cila e mundi me rezultatin 3-1. Qe ne minuten e 3-te Albin shenon golin e pare duke ven nen presion skuadren e Shusterit. Me fillimin e pjeses se dyte, serish Albin dyfishon rezultatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.138Z

Bierhof: Humbja me Kroacine na shkundi

“Humbja ndaj Kroacise ne fazen ne grupe i solli ne forme te mire lojtaret gjermane”, thote menaxheri i skuadres, Oliver Bierhof. “Mund te jete dizavantazh, nese e siguron lehtesisht kalimin nga grupi, tha Bierhof. Eshte shume e veshtire te ruash te njejtin nivel loje. Ne njefare menyre, humbja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.218Z

Humbja që na duhej!

Nga Sokol Balla Eshtë e diele dhe stacioni i Lens është thuajse bosh. Më shumë ka policë se udhëtarë, e tek tuk edhe ndonjë shqiptar. Lens, ky qytetth historik breton, ka filluar të veshë rrobat e veta te perhimta tradicionale. Ikën cucat e bukura shqiptare dhe boyfriend-ët e tyre t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.703Z

Na bëri mirë humbja 6:1

Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand beson se humbja turpëruese nga Manchester City, 6:1, i ka shërbyer repartit defanziv të bëhet më i fortë. “Nuk duhet ta kujtojmë të kaluarën, por duhet të mundohemi ta krijojmë historinë dhe të jemi pjesë e historisë së këtij klub

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama