Rezultate te kerkimit per termin: +Hunda

Total: 640
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.624Z

Ja arsyet pse keni gjakderdhje nga hunda

Transmetuar me 23022016 - 1714 Disa njerez thjeshte kane gjakderdhje nga hunda Atyre kjo u ndodh aq shpesh sa qe kalon ne normalitet Edhe pse duket serioze dhe mjaft shqetesuese per te pare dike te cilit i rrjedhe gjak nga hunda keta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.203Z

Gjykata vendos: Ti nxirren sytë, ti pritet hunda e veshi

Një gjykatë në Iran ka vendosur që një person të dënohet me nxjerrje sysh pasi i ka hedhur acid në fytyrë një vajze të re, duke bërë që ajo të humbasë shikimin. Përveç kësaj, gjykata e lartë e këtij vendi ka konfirmuar se është e ligjshme që atij ti pritet edhe veshi i dja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.366Z

Maqedonasit tallen me Gruevskin: Me plis në kokë, e tërheqin shqiptarët nga hunda!

Ish kryeministrin Nikolla Gruevski dhe liderin e VMRO e kanë veshur në numrin më të ri të gazetës Fokus me veshje kombëtare dhe plis në kokë, informon Zhurnal. Kjo për faktin se tashmë Gruevski për të formuar qeverinë do të duhet të luajë vallen shqiptare Shota pasi në dorë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.973Z

Zbuloni organin qe nuhat njesoj si hunda

br Sipas zbulimeve te fundit edhe mushkerite kane disa receptore te ererave te ngjashem me ata te hundes Pra nuk eshte vetem hunda ajo qe ndjen eren dhe nuhat Mushkerite kane funksion nuhates qe perdoren kryesisht per tu mbrojtur nga ererat e keqija dhe nga substancat toksike Gjithashtu keta rece

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.094Z

Vidhet hunda e Majkell Xhekson?

Deri me tani ende nuk dihet a eshte vetem fjala per nje nga shume informatat e rreme qe jane paraqitur pas vdekjes se mbretit te pop-it, por policia amerikane eshte duke hetuar pohimet e nje deshmitari anonim, i cili u besoi tabloideve te dhenen se Michael kishte hunde artificiale, respektivisht pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.691Z

Studimi: Hunda mund të nuhasë edhe vdekjen!

Thonë se duhet t’i besosh nuhatjes, por ndoshta nuk është hunda ajo që “njeh” në të vërtetë. Organi i nuhatjes, të cilin të gjithë e marrim si të mirëqenë, mund “të bëjë” shumë m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.897Z

F1 Newey Hunda e makinave e rrezikshme

Adrian Newey, kryeinxhinieri i Red Bullit, shpjegoi atë që ai e quan një ndryshim epoke në Formulën 1. “Këtë vit ka shumë të reja. E para, motorri dhe kufizimi i lëndës djegëse që do të provokojë shumë str

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama