Rezultate te kerkimit per termin: +Huntington

Total: 209
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.698Z

Ç‘na mësoi Samuel Huntington

Nëse ekziston një gabim qendror, e të cilin Amerika e bën vazhdi misht kur merret me pjesën tjetër të botës, është kur mendon se krijimi i stabilitetit politik është i lehtë. Ne mposhtëm regjimin e Sadam Hussein-it në Irak, e më pas me kryelartësi çmontuam tërë strukturën e shte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.535Z

Statham-Huntington dreke romantike

Aktori hollivudian, Jason Statham, u duk tërësisht i pashqetësuar nga lajmi i shtatzanisë së ish-të dashurës së tij Kelly Brook, ndërsa drekoi me modelen Rosie Huntington, pas të cilës duket i dashuruar kokë e këmbë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.094Z

Rosie Huntington e bën verën më të zjarrtë(FOTO)

Modelja e nxehtë Rosie Huntington-Whiteley duket se është imazhi më sensual për të përfaqësuar britanikët. Modelja dhe aktorja ka zbritur në breg të detit për të realizuar fushatën publicitare për një firmë të produkteve të bukurisë. 26-vjeçarja tanimë njihet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.867Z

Rosie Huntington-Whiteley e mrekullueshme për M&S

Modelja 27 vjeçare Rosie Huntington-Whiteley, ka realizuar një set fotografik për linjën e saj të brendshmeve M&S, ku duket e përsosur në secilën prej fotove të realizuara. Fotot janë realizuar në një dhomë gjumi ku ajo, duke treguar format perfekte dhe të mrekullueshme, duket sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.925Z

Rosie Huntington-Whiteley pozon nudo

Ajo një ndër modelet më të bukura në botë dhe fotot e saj të fundit e kanë vërtetuar këtë. Rosie Huntington-Whiteley është tashmë fytyra e re e Violet Grey. Bukuroshja 27 vjeçare është zhvshur nudo afër një pishine, me një look të freskët në të cilin dukej e mrekullueshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.760Z

Rosie Huntington-Whiteley pozon topless

Rosie Huntington-Whiteley nuk nguron të tregojë pak lakuriqësi, dhe këtë e ka vërtetuar me portretin e saj për revistën Industrie. Ëngjëlli i Victoria Secret ka pozuar topless pa cesurë me një fytyrë të bukur provokuese. Topmodelja ka folur edhe për profesionin e saj si modele. E kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.405Z

Rosie Huntington mrekullon ne setin fotografik

Seti fotografik që modelja Rosie Huntington ka bërë për “V Magazine” e shfaq tejet sensuale për sezonin veror. Në këto foto 27-vjeçarja mban veshje të Prada, Celine, Saint Laurent dhe Gucci të stiluara nga Mel Ottenberg. Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama