Rezultate te kerkimit per termin: +Husaj

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] husaj / docs[0] 35 / hits[0] 45 /
Volejboll, Shqipëria një hap pranë kualifikimit
  • 2017-06-24

Volejboll, Shqipëria një hap pranë kualifikimit

Shqipëria është dhe një hap më pranë kualifikimit në fazën finale të Euro Ligës pas fitores që arriti me Azerbjaxhanin në Tiranë ku triumfoi me rezultat të pastër 3-0. Skuadra e drejtuar nga Melka mbi parket bëri një lojë shumë të mirë, ku mbi të gjitha spikati organizimi i mir

Kombëtarja e meshkujve shkëlqen ndaj Azerbajxhanit
  • 2017-06-19

Kombëtarja e meshkujve shkëlqen ndaj Azerbajxhanit

Kombëtarja e meshkujve në volejboll fitoi sot pasdite 3-1 ndaj Azerbajxhanit, në ndeshjen e tretë të Grupit A, të vlefshëm për Ligën e Europës. Takimi u zhvillua në Shkup të Maqedonisë, aty ku kombëtarja e drejtuar nga trajneri Jani Melka arriti dy fitore (mundi 3-2 Suedine) dhe një h

Volejboll, Shqipëria e meshkujve thyen Suedinë në 5 sete
  • 2017-06-17

Volejboll, Shqipëria e meshkujve thyen Suedinë në 5 sete

Volejbolli shqiptar arrin një fitire të madhe pas shumë viteve në errësirë të plotë. Kombëtarja e meshkujve arriti një sukses shumë të rëndësishëm në ndeshjen e parë të Grupit A, e vlefshme për Ligën e Europës. Kuqezinjtë e drejtuar nga Jani Melka kaluan 3-2 Suedinë në një p

Rugova Camping Festival organizohet për herë të parë në bjeshkët e Rugovës
  • 2016-06-19

Rugova Camping Festival organizohet për herë të parë në bjeshkët e Rugovës

Sivjet për herë të parë në bjeshkët magjepse të Rugovës, që ofrojnë peizazhe të mrekullueshme të cilat mahnitin vizitorët, do të organizohet "Rugova Camping Festival", një nismë e dy adhuruesve të natyrës, Vigan Husaj dhe Shpend Broqi. Ata kanë vendosur që këto bukuri natyrore

No Pic available
  • 2016-05-02

Kjo është vajza shqiptare që do të ngrejë flamurin shqiptar në Serbi më 5 maj

Javen e ardhshme në shtëpinë e Kulturës në Bujanoc mbahet Miss Ballkani-2016 nën Organizimin e Agjensisë Kiki Models të drejtuar nga Kreshnik Husaj. Në këtë eveniment kulturor-bukurie do të konkurrojnë 20 vajza bukuroshe nga mbarë ballkani. Bukuria shqiptare do të prezentohet nga b

Një “Big Brother” që do të habisë, hyn edhe kontroversi Kika nga Peja
  • 2015-03-08

Një “Big Brother” që do të habisë, hyn edhe kontroversi Kika nga Peja

"Big Brother Albania 8" duket shumë ndryshe. Me prezantues tjetër, që është Ledion Liço, opinioniste të re, që është poetja Mimoza Ahmeti dhe studio e shtëpi ndryshe, ky edicion duket se do të habisë. Në shtëpi

Kika thotë se ka pasur femra
  • 2015-03-08

Kika thotë se ka pasur femra

Banorët e shtëpisë së ‘’Big Brother Albania’’ po e jetojnë ditën e parë të izolimit. Bashkëjetesa në komunitet kanë ‘’prodhuar’’ edhe debatet e para. Disa banorë tashmë kanë pasur