Rezultate te kerkimit per termin: +Huseyin +Karaman

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.476Z

Nënshkruhet marrëveshje bashkëpunimi mes dy universiteteve

Universiteti "Kadri Zeka" në Gjilan dhe Universiteti "Rexhep Tayyip Erdogan" nga Rize i Turqisë kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi mes dy institucioneve. Në emër të rektorit të Universitetit "Kadri Zeka", Bajram Kosumi, prorektori për bashkëpunim ndërkombëtar, Dukagjin Leka, ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama