Rezultate te kerkimit per termin: +Hyatt +Regency

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] hyatt / docs[0] 44 / hits[0] 95 / keyword[1] regency / docs[1] 51 / hits[1] 93 /
Rama ne Beograd  me 6 roje nga Tirana dhe avion boshnjak
  • 2014-11-11

Rama ne Beograd me 6 roje nga Tirana dhe avion boshnjak

e Marte 11 Nentor 20141057 am I fundit qe u ngjit ne avionin charter qe mbante simbolet kombetare te Bosnje-Hercegovines dhe qytetit te Mostarit ishte Kryeministri Rama i cili shoqerohej nga gjashte oficere te RENEA-s te armatosur brKy grup oficeresh nuk iu nda Edi Rames ne asnj

Festat e nëntorit, konsullata shqiptare pritje në Selanik
  • 2013-11-26

Festat e nëntorit, konsullata shqiptare pritje në Selanik

Konsullata shqiptare në Selanik organizoi mbrëmë një pritje me rastin e festave të nëntorit. Në mjediset e hotel Hyatt Regency në Selanik u mblodhën të ftuar përfaqësues të komunitetit shqiptar në këtë qytet, p

Kazinoja, pronar mund të bëhet dhe një shqiptar
  • 2008-12-07

Kazinoja, pronar mund të bëhet dhe një shqiptar

05/04/2005  Dy konkurrentët për licensën e kazinosë Club Hotel Loutrakki S.A. Hyatt Regency Hotel&Tourism Hellas S.A. Dy firma pretendente për licensën e vetme të kazinosë në Tiranë, kanë pranuar të presin edhe një ditë për të përcaktuar fituesin. Duke respektuar ditën e

Lufta për licensën, konkurrentët shkëmbejnë akuza
  • 2008-12-07

Lufta për licensën, konkurrentët shkëmbejnë akuza

06/04/2005  Kazinoja Pretendentët kanë debatuar për çështjet e aksionerëve, licensave dhe garancive bankare Dy pretendendët për licensën e vetme të kazinosë në Tiranë kanë shkëmbyer obieksione të ndërsjellta në lidhje me të dhënat e planbiznesit, të prezantuara në fa

Kazinoja do të ndërtohet te “Taivani”
  • 2008-12-07

Kazinoja do të ndërtohet te “Taivani”

12/04/2005  Hyatt Regency Hotel&Tourism u shpall nga komisioni fitues i tenderit Pas një jave vonese, kur vendimi duhej të jepej brenda ditës, Komisioni ka shpallur fituesin e pronarit të ardhshëm të kazinosë. Do të jetë kompania greke “Hyatt Regency” që do të mbajë për 1

No Pic available
  • 2008-12-07

Përfaqësuesit e firmës greke kërkojnë anulimin e tenderit

12/05/2005  Club Hotel Loutraki, ja gabimet në tender Përfaqësuesit e “Club Hotel Loutraki“, kompanisë që nuk fitoi tenderin për kazinonë e Tiranës, kanë bërë publike arsyet për të cilat mendojnë se do të hedhin në gjyq Ministrinë e Financave. “Ne mendojmë se e gji

No Pic available
  • 2008-12-06

Fituesi duhet të depozitojë 10 milionë euro, “Rozafa kazino” një prej konkurruesve

18/02/2005  Katër kompani konkurrojnë për kazinonë e Tiranës Kazinoja e vetme në Tiranë ka futur në garë katër kompani që kanë qenë të gatshme të pranojnë të gjitha kushtet për ta patur licensën. Kryeqyteti do të ketë së shpejti një kazino të madhe dhe Ministrisë