Rezultate te kerkimit per termin: +Hyatt

Meta: total 44 / total_found 44 / time 0.000 / keyword[0] hyatt / docs[0] 44 / hits[0] 95 /
No Pic available
  • 2016-11-09

Nga Trump te Clinton: 23 dinastitë amerikane që kontrollojnë SHBA-të dhe botën

Nëpërmjet parave, talentit apo thjesht publicitetit të mirë, disa familje dominojnë në jetën amerikane. Ata janë dinastitë e vjetra legjendare, dinastitë industriale të shekullit 20, dinastitë e sportit dhe zbavitjes, dhe dinastitë politike që kanë një sasi surprizuese pushteti për

Vjen në shtëpi dhe sheh dy gjarpërinj bashkë varur në tavan |VIDEO
  • 2016-06-04

Vjen në shtëpi dhe sheh dy gjarpërinj bashkë varur në tavan |VIDEO

Transmetuar më 02.06.2016 - 22:37 Mark Hyatt nga Greenwood, Karolina e Jugut, është kthyer në shtëpi dhe pasi ka hyrë në dhomën e tij e ka gjetur veten të tmerruar përpara një skene sa qesharake aq edhe të frikshme.

No Pic available
  • 2016-06-04

Kthehet në shtëpi, gjen gjarpërinjtë në tavan duke u çiftëzuar

Një person u habit nga ajo cfarë pa kur u kthye në shtëpi. Mark Hyatt nga Greenwood, Karolinë, hapi derën dhe gjeti gjarpërinjtë e mëdhenj duke u çiftëzuar në tavanin e tij. Tani Hyatt frikësohet se në shtëpinë e tij mund të ketë edhe më shumë gjarpërinj të fshehur. Hyatt e fil

No Pic available
  • 2016-05-28

Vajza e komandatit famëkeq serb shfaq jetën luksoze

Vajza e një komandanti famëkeq serb, të kërkuar për krime lufte, ka shfaqur jetën e saj luksoze teksa ka festuar ditëlindjen e saj të 18. Anastasija Ranatovi, vajza e eljko Ranatovi organizoi një festë në hotel Hyatt në Beograd, ku mbërriti me limuzinë e u prit në tapetin e kuq me pet

100 vjet më parë, Amerika në kërkim të Venusit të saj
  • 2016-02-16

100 vjet më parë, Amerika në kërkim të Venusit të saj

Albana M. Lifschin Në shkurt 1916, dy kolegje amerikane të arteve liberale, të nxitur edhe nga gazetat e kohës, u angazhuan në një luftë fjalësh. Konflikti në mes kolegjit Wellesley të shtetit të Massachusetts dhe kolegjit Swarthmore në Pennsylvania, nuk kishte të bënte me probleme aka

No Pic available
  • 2015-12-08

Shtëpia e zbukuruar me mbi 200 mijë drita pret vizitorë të shumtë

Një familje në jug të Floridës çdo vit ndriçon lagjen më një ekran të madh Krishlindjesh, me mbi 200.000 drita, duke tërhequr edhe vizitorë të shumtë. Por jo të gjithë janë të këtij mendimi, pasi disa prej fqinjëve e kanë paditur famijen në polici. Sipas tyre, shtëpia e ndriçu

Koha e kinemasë së vendeve të vogla
  • 2015-02-18

Koha e kinemasë së vendeve të vogla

Heinz Badewitz/ Presidenti i Festivalit të Filmit në HOF dhe një nga drejtuesit e Berlinales për më shumë se 38 vjet, flet për historinë 65-vjeçare të filmave në Berlin… Ndjesitë për filmin shqiptar dhe miqësia e hershme me Win Wenders Alda Bardhyli Heinz Badewitz e ka njohur Shq